Конкурс

Вступна кампанія 2020
Одеська національна академія харчових технологій

Перелік напрямків » 123 Бакалавр (Мережеві технології та інтернет речей) - акредитовано в 2020 році (Мережеві технології та інтернет речей) » Список абітурієнтів на денній формі навчання Бакалавр

Сторінку оновлено 02:07 01 Вересня 2020 року.



#
ПІБ
P
Σ
С
Т
А
О
П
М
Д
1 Кулик Олексій Андрійович + 171.05 149.8 17.9 +
2 Кульбаченко Максим Сергійович + 167.48 18.2 +
3 Неплій Валентин Олегович + 145.86 127.1 15.9 +
4 Коваленко Олексій Юрійович + 144.08 124.85 16.4 +
5 Дубан Ігор Ігорович + 137.70 117.1 17.9 +
6 Потафєєв Дмитро Ігорович + 115.21 16.2 +
7 Ніколаєв Микола Миколайович + 114.70 95.45 17 +
8 Нападовський Володимир Сергійович 188.70 19.1
9 Косташ Андрій Олексійович 180.64 18.2
10 Апенько Валерія Іллівна 177.23 155.35 18.4
11 Азатханов Арсен Арамович 175.95 154.9 17.6
12 Топузанов Богдан Олександрович 172.74 152.05 17.3
13 Бєліков Дмитро Вячеславович 170.95 149.8 17.8
14 Узун Михайло Михайлович 167.84 17.6
15 Журавський Даніїл Олександрович 165.85 16.4
16 Котелевець Микита Станіславович 165.09 18.4
17 Чарна Катерина Романівна 164.59 138.9 19.3
18 Коломієць Владислав Ігорович 161.01 17.4
19 Добрєв Дмитро Іванович 160.60 17.3
20 Іванюк Сергій Олександрович 159.63 16.1
21 Ченуша Олег Олександрович 156.62 16.5
22 Мілінчук Денис Андрійович 155.30 15.2
23 Сухий Михайло Анатолійович 154.79 18.4
24 Дудкін Владислав Артемович 152.64 17.8
25 Жилін Максим Олегович 150.86 16.9
26 Колісніченко Дмитро Олександрович 148.92 128.8 17.2
27 Яцковський Михайло Леонідович 148.36 126.45 19
28 Чечельницький Євгеній Ігорович 146.88 126.4 17.6
29 Мамчур Дмитро Вікторович 146.57 126.1 17.6
30 Синяков Ігор Анатолійович 144.84 124.9 17.1
31 Гончаренко Дар`я Сергіївна 144.28 18.1
32 Рябухіна Валерія Вадимівна 144.18 18.7
33 Герман Андрій Віталійович 143.41 123 17.6
34 Тарчинський Данило Сергійович 142.90 123.9 16.2
35 Рояко Глєб Сергійович 141.32 16
36 Маленков Ігор Миколайович 140.61 119.25 18.6
37 Павлов Дмитро Васильович 140.10 16.3
38 Золотарьов Олександр Вадимович 138.67 15.3
39 Прищепа Олексій Іванович 138.31 16.8
40 Назаренко Анна Анатоліївна 138.16 119.05 16.4
41 Третьякова Ангеліна Олександрівна 137.39 17.6
42 Яковлев В`ячеслав Олександрович 136.58 117.9 16
43 Ханін Ростислав Євгенійович 133.62 115.9 15.1
44 Шерова Вікторія Панасівна 133.16 115.05 15.5
45 Довгорученко Максим Віталійович 131.84 16.4
46 Устичук Олександр Віталійович 131.72 14.2
47 Сербінов Ярослав Сергійович 127.14 16.3
48 Третьяков Богдан Олександрович 126.33 17
49 Главацька Євгенія Валеріївна 125.26 106.1 16.7
50 Бондарчук Олександр Русланович 123.52 104.6 16.5
51 Зубак Юрій Валерійович 121.89 103.7 15.8
52 Дячук Дмитро Олександрович 121.62 15.9
53 Лебеденко Дмитро Віталійович 120.97 103 15.6
54 Корніюк Владислав Олександрович 120.56 101.3 16.9
55 Малецький Максим Вячеславович 113.02 14.8
56 Марін Сергій Сергійович 112.05 13.7
57 Кутєпова Вікторія Георгіївна 17.34 0 17 +
#
ПІБ
P
Σ
С
Т
А
О
П
М
Д
Умовні позначення:
#
Порядковий номер у рейтинговому списку
ПІБ
Прізвище, ім'я, по-батькові абітурієнта
P
Рекомендовано до зарахування Держ. замовлення Договір на навчання
Σ
Сума всіх балів
С
Бали сертифікатів ЗНО або екзаменів
Т
Бали за творчі екзамени
А
Середній бал атестата
О
Додаткові бали за диплом олімпіади або конкурсу МАН
П
Додаткові бали для випускника підготовчого відділення
М
Учасник міжнародної олімпіади
Д
Оригінали документів
© 2010-2015 onaft.edu.ua
Розробка належить andy.od.ua
Theme from vstup.info