Конкурс

Вступна кампанія 2020
Одеська національна академія харчових технологій

Перелік напрямків » 123 Бакалавр (Розробка ігор та інтерактивних медіа у віртуальній реальності) - акредитовано в 2020 році (Розробка ігор та інтерактивних медіа у віртуальній реальності ) » Список абітурієнтів на денній формі навчання Бакалавр

Сторінку оновлено 02:07 01 Вересня 2020 року.



#
ПІБ
P
Σ
С
Т
А
О
П
М
Д
1 Репало Дмитро Сергійович + 181.71 160.65 17.5 +
2 Азатханов Арсен Арамович + 175.95 154.9 17.6 +
3 Овдій Анастасія Артемівна + 169.83 148.2 18.3 +
4 Алєксєєва Анастасія Олександрівна + 157.03 136.35 17.6 +
5 Іванер Анастасія Олександрівна + 154.79 17.2 +
6 Бугайова Ярослава Андріївна + 148.77 128.85 17 +
7 Бєлосохов Дмитро Олександрович + 148.26 128.85 16.5 +
8 Кравченко Ольга Вікторівна + 147.49 127.3 17.3 +
9 Герасимов Даніїл Андрійович + 147.24 127.35 17 +
10 Крисань Іван Сергійович + 131.43 112.85 16 +
11 Сербінов Ярослав Сергійович + 127.14 108.35 16.3 +
12 Зубак Юрій Валерійович + 121.89 103.7 15.8 +
13 Гумерінгер Ігор Юрійович + 118.93 101.3 15.3 +
14 Шульга Данило Володимирович 197.52 19.3
15 Дар`єв Ілля Сергійович 189.92 168.3 17.9
16 Нападовський Володимир Сергійович 188.70 19.1
17 Шмідт Валентин Олександрович 185.74 163.6 18.5
18 Шулянський Андрій Вікторович 184.93 164.1 17.2
19 Сидорова Наталія Костянтинівна 184.67 162.85 18.2
20 Шведа Максим Олександрович 183.60 160.5 19.5
21 Сюпюр Вячеслав Харлампійович 180.46 18.1
22 Апенько Валерія Іллівна 177.23 155.35 18.4
23 Арутюнян Артем Арменович 175.85 154.7 17.7
24 Яровий Олександр Олександрович 170.03 150.5 16.2
25 Рибалов Андрій Борисович 168.86 147.35 18.2
26 Захаров Євгеній Сергійович 168.49 18.2
27 Овчаренко Антон Денисович 168.05 147.55 17.2
28 Кравчина Крістіна Сергіївна 167.84 145.95 18.6
29 Узун Михайло Михайлович 167.84 17.6
30 Яцишин Владислав Денисович 167.13 146.05 17.8
31 Сусло Даніїл Олегович 166.82 145.45 18.1
32 Котелевець Микита Станіславович 165.09 18.4
33 Чарна Катерина Романівна 164.59 138.9 19.3
34 Петрова Вероніка Юріївна 164.27 144.95 16.1
35 Чумак Максим Олексійович 163.66 141.95 18.5
36 Мошна Юлія Леонідівна 163.66 143.15 17.3
37 Величканич Юрій Юрійович 161.67 17.8
38 Тесля Денис Олександрович 161.36 18
39 Калашнікова Поліна Вікторівна 160.96 18
40 Ніколенко Анастасія Анатоліївна 160.96 17.3
41 Сорочинська Софія Борисівна 160.70 16.8
42 Герасін Максим Андрійович 160.04 137.8 19.1
43 Іванюк Сергій Олександрович 159.63 16.1
44 Радєв Юрій Іванович 157.23 136.55 17.6
45 Хода Анастасія Петрівна 156.47 135.8 17.6
46 Лєсєчко Владислав Андрійович 156.47 135.4 18
47 Мілінчук Денис Андрійович 155.30 15.2
48 Постолатій Микита Миколайович 154.99 16.7
49 Рябоконь В`ячеслав Олександрович 154.28 17.4
50 Носікова Каміла Володимирівна 154.07 132.85 18.2
51 Лаврентьєва Катерина Олегівна 153.87 136.45 14.4
52 Гуцулюк Володимир Олегович 153.41 132.8 17.6
53 Швець Роман Юрійович 152.34 131.45 17.9
54 Рибкін Дмитро Олександрович 151.52 131.85 16.7
55 Григорчук Катерина Сергіївна 149.58 131.35 15.3
56 Самсонов В`ячеслав Юрійович 149.53 129.3 17.3
57 Клепковський Владислав Анатолійович 149.33 127.8 18.6
58 Бушанський Ярослав Сергійович 148.67 18.3
59 Олійникова Діана Володимирівна 148.56 17.4
60 Шевченко Вікторія Олександрівна 148.41 127.9 17.6
61 Афенді Кристина Сергіївна 148.05 17.7
62 Панін Олексій Олегович 147.85 128.05 16.9
63 Юшкевич Володимир Микитович 147.19 127.5 16.8
64 Чечельницький Євгеній Ігорович 146.88 126.4 17.6
65 Серебрянський Олексій Дмитрович 146.49 17.1
66 Лорткіпанідзе Руслан Ревазович 144.94 17
67 Мисюк Софія Сергіївна 144.59 124.15 17.6
68 Чорнобай Денис Павлович 143.67 124.05 16.8
69 Калапац Олександр Олександрович 143.62 17
70 Герман Андрій Віталійович 143.41 123 17.6
71 Барбанягра Владислав Едуардович 143.00 15
72 Тарчинський Данило Сергійович 142.90 123.9 16.2
73 Мамедов Руслан Тімурович 142.24 122.15 17.3
74 Ільчишин Олег Вадимович 140.66 120.8 17.1
75 Маленков Ігор Миколайович 140.61 119.25 18.6
76 Ковальчук Максим Олександрович 140.40 122.35 15.3
77 Тельчаров Андрій Денисович 140.25 15.9
78 Королькова Дар`я Сергіївна 140.25 119.3 18.2
79 Павлов Дмитро Васильович 140.10 16.3
80 Селезньова Ірина Володимирівна 139.54 119.1 17.7
81 Мирошниченко Микита Олексійович 139.28 14.9
82 Прищепа Олексій Іванович 138.31 16.8
83 Назаренко Анна Анатоліївна 138.16 119.05 16.4
84 Коровін Владислав Петрович 137.90 118.3 16.9
85 Гаврилов Костянтин Дмитрович 137.39 117.6 17.1
86 Фатєєв Кирило Андрійович 135.76 115.4 17.7
87 Ляшенко Павло Євгенійович 134.59 115.05 16.9
88 Ханін Ростислав Євгенійович 133.62 115.9 15.1
89 Сандуленко Максим Віталійович 132.09 112.6 16.9
90 Повх Анастасія Віталіївна 131.27 112.1 16.6
91 Стоянов Микола Євгенійович 130.71 17.6
92 Ярох Іван Іванович 130.71 111.25 16.9
93 Продан Данило Ігорович 130.41 112.55 15.3
94 Снігуренко Євген Адамович 129.63 17.3
95 Баланєл Валентин Юрійович 129.03 112.1 14.4
96 Єрмишкін Данило Дмитрович 128.93 110.9 15.5
97 Скуменко Дмитро Сергійович 128.78 16.4
98 Колмиков Роман Олександрович 127.45 110.75 14.2
99 Главацька Євгенія Валеріївна 125.26 106.1 16.7
100 Пінчук Кирило Олександрович 124.39 107.35 14.6
101 Шайтан Вадим Русланович 122.40 16.9
102 Влах Денис Леонідович 122.20 15.8
103 Корніюк Владислав Олександрович 120.56 101.3 16.9
104 Чебан Сергій Сергійович 116.18 15.2
105 Данильченко Дмитро Павлович 115.87 14
106 Бускін Данило Анатолійович 115.52 16.3
107 Тимофєєв Віктор Сергійович 113.27 15.3
108 Малецький Максим Вячеславович 113.02 14.8
109 Михайлов Владислав Костянтинович 111.23 91.45 17.6
#
ПІБ
P
Σ
С
Т
А
О
П
М
Д
Умовні позначення:
#
Порядковий номер у рейтинговому списку
ПІБ
Прізвище, ім'я, по-батькові абітурієнта
P
Рекомендовано до зарахування Держ. замовлення Договір на навчання
Σ
Сума всіх балів
С
Бали сертифікатів ЗНО або екзаменів
Т
Бали за творчі екзамени
А
Середній бал атестата
О
Додаткові бали за диплом олімпіади або конкурсу МАН
П
Додаткові бали для випускника підготовчого відділення
М
Учасник міжнародної олімпіади
Д
Оригінали документів
© 2010-2015 onaft.edu.ua
Розробка належить andy.od.ua
Theme from vstup.info