Конкурс

Вступна кампанія 2020
Одеська національна академія харчових технологій

Перелік напрямків » 281 Бакалавр (Публічне управління та адміністрування) - акредитовано в 2020 році (Публічне управління та адміністрування) » Список абітурієнтів на денній формі навчання Бакалавр

Сторінку оновлено 02:05 01 Вересня 2020 року.



#
ПІБ
P
Σ
С
Т
А
О
П
М
Д
1 Мельник Аліна Романівна + 178.60 156.3 18.8 +
2 Коваленко Аліса Вячеславівна + 160.85 140.5 17.2 +
3 Лешкевич Дар`я Володимирівна 187.99 18.7
4 Степанова Анна Владиславівна 186.76 165.4 17.7
5 Левчук Дарія Анатоліївна 177.38 17.2
6 Ісмаілова Роксолана Русланівна 176.66 18
7 Димчевський Артур Анатолійович 175.03 17.4
8 Стах Анастасія Сергіївна 172.58 18.3
9 Левенець Михайло Юрійович 171.36 150.2 17.8
10 Тарасенко Вікторія Максимівна 167.79 18.3
11 Бессонова Арина Нілівна 166.77 144.5 19
12 Яровенко Олександр Сергійович 166.67 146 17.4
13 Фузицька Дар`я Сергіївна 165.53 17.6
14 Касаткіна Олександра Олександрівна 165.34 145.7 16.4
15 Сероїжко Дар`я Віталіївна 165.14 18.4
16 Стародуб Юлія Миколаївна 164.93 144.5 17.2
17 Стоянов Едуард Миколайович 164.38 17.6
18 Бондарчук Вікторія Василівна 164.02 142.1 18.7
19 Марценюк Анна Сергіївна 163.81 143.4 17.2
20 Савченко Олена Олександрівна 163.61 142.1 18.3
21 Швець Марія Олександрівна 163.40 142.2 18
22 Папазова Ельміра Байларівна 163.20 141.7 18.3
23 Побережна Сніжана Сергіївна 162.69 141.5 18
24 Ковальова Наталія Миколаївна 160.64 136.7 17.7
25 Усач Анастасія 157.49 135.8 18.6
26 Буц Артур Ігорович 157.39 135.9 18.4
27 Кисленко Юлія Олександрівна 156.47 135.3 18.1
28 Глущенко Едуард Юрійович 156.37 137.4 15.9
29 Горбенко Кирило Володимирович 155.65 135.2 17.4
30 Гедрович Надія Дмитрівна 153.41 134.9 15.5
31 Пютсеп Володимир Володимирович 152.49 131.9 17.6
32 Бондаренко Юлія Миколаївна 152.08 131.9 17.2
33 Бондарчук Крістіна Сергіївна 151.37 131.3 17.1
34 Рябухіна Валерія Вадимівна 151.16 18.7
35 Баломожнов Данило Максимович 151.06 133.5 14.6
36 Абрамова Катерина Валеріївна 148.31 127.8 17.6
37 Васечко Анна Вадимівна 146.47 124 19.6
38 Потапова Софія Дмитрівна 145.55 18.3
39 Дерев`янко Ірина Володимирівна 145.45 125.4 17.2
40 Калінін Лев Сергійович 141.78 121.8 17.2
41 Матлахов Михайло Вячеславович 140.86 120.7 17.4
42 Година Олена Михайлівна 138.31 118.7 16.9
43 Кім Денис Ілларіонович 137.70 15.9
44 Філіпенко Інна Станіславівна 136.81 16.1
45 Гриник Михайло Геннадійович 135.46 16.1
46 Рибіна Катерина Миколаївна 134.64 116.8 15.2
47 Діващенко Анжеліка Костянтинівна 129.74 17.6
48 Глізнуца Інна Володимирівна 129.13 110.1 16.5
49 Гінцар Анастасія Олександрівна 128.93 17
50 Жабко Анастасія Сергіївна 128.62 15.5
51 Вінгурт Алла Євгенівна 128.11 16.6
52 Лапчинська Інна Сергіївна 126.38 16.7
53 Варсан Олена Панасівна 125.36 17.1
54 Дубець Олег Вікторович 122.91 16.2
55 Шевчук Ростислав Леонідович 122.71 104.8 15.5
56 Косматова Руслана Сергіївна 120.46 102.2 15.9
57 Метусова Валерія Сергіївна 118.93 17.2
58 Миндруль Дана Еріківна 118.22 16.5
59 Островерх Вадим Михайлович 17.03 0 16.7
#
ПІБ
P
Σ
С
Т
А
О
П
М
Д
Умовні позначення:
#
Порядковий номер у рейтинговому списку
ПІБ
Прізвище, ім'я, по-батькові абітурієнта
P
Рекомендовано до зарахування Держ. замовлення Договір на навчання
Σ
Сума всіх балів
С
Бали сертифікатів ЗНО або екзаменів
Т
Бали за творчі екзамени
А
Середній бал атестата
О
Додаткові бали за диплом олімпіади або конкурсу МАН
П
Додаткові бали для випускника підготовчого відділення
М
Учасник міжнародної олімпіади
Д
Оригінали документів
© 2010-2015 onaft.edu.ua
Розробка належить andy.od.ua
Theme from vstup.info