Конкурс

Вступна кампанія 2020
Одеська національна академія харчових технологій

Перелік напрямків » 073 Бакалавр (Управління персоналом) - акредитовано в 2020 році (Управління персоналом) » Список абітурієнтів на денній формі навчання Бакалавр

Сторінку оновлено 02:05 01 Вересня 2020 року.



#
ПІБ
P
Σ
С
Т
А
О
П
М
Д
1 Соф`їна Дар`я Олександрівна + 149.02 129.3 16.8 +
2 Шевцова Надія Юріївна + 147.19 127.2 17.1
3 Попова Вероніка Володимирівна + 131.68 112.9 16.2 +
4 Стойкова Поліна Гертівна + 127.81 108.8 16.5 +
5 Олійник Валерія Володимирівна + 119.85 100.6 16.9
6 Молчанова Анна Юріївна 194.51 171.2 19.5
7 Ільчишина Каріна Романівна 188.50 166.4 18.4
8 Ніколаєва Євгенія Василівна 182.17 159.3 19.3
9 Тамаріна Катерина Сергіївна 179.42 157.3 18.6
10 Опря Ольга Іванівна 178.60 156.5 18.6
11 Петкун Тетяна Дмитрівна 176.36 154.7 18.1
12 Ніколаєва Дар`я Андріївна 168.91 147.7 17.9
13 Костюк Людмила Сергіївна 168.40 146.2 18.9
14 Діордій Карина Дмитрівна 168.10 147.5 17.3
15 Приходько Аріна Сергіївна 167.48 145.6 18.6
16 Куруч Микола Сергійович 166.77 146.2 17.3
17 Барбакару Олександр Анатолійович 165.85 144.7 17.9
18 Дяченко Ангеліна Віталіївна 162.08 140.7 18.2
19 Чебан Руслана Олександрівна 160.04 138.7 18.2
20 Рудаков Артемій Русланович 157.79 137.6 17.1
21 Яковенко Тетяна Анатоліївна 157.79 136.6 18.1
22 Коробка Марина Олегівна 157.39 137.6 16.7
23 Нігруца Іванна В`ячеславівна 157.20 133.5 17.6
24 Гуржина Вікторія Олексіївна 156.37 137.1 16.2
25 Кічук Денис Вячеславович 156.26 136.3 16.9
26 Краснов Віктор Олександрович 155.86 135 17.8
27 Топов Артем Петрович 154.22 134.5 16.7
28 Гедрович Надія Дмитрівна 153.41 134.9 15.5
29 П`ясецька Ангеліна Сергіївна 153.41 131.7 18.7
30 Леонов Володимир Анатолійович 153.20 133 17.2
31 Чернокоза Мілена Володимирівна 153.10 131.7 18.4
32 Іванюк Олександра Олександрівна 153.10 131.9 18.2
33 Акопян Емма Гайківна 153.10 133 17.1
34 Рудаков Денис Антонович 152.39 132 17.4
35 Корсакова Анастасія Максимівна 152.29 131.1 18.2
36 Шарков Євгеній Володимирович 151.88 131.1 17.8
37 Смицька Дарія Сергіївна 151.78 131.5 17.3
38 Ісаєва Юлія Дмитрівна 151.06 131.3 16.8
39 Іванова Валерія Сергіївна 150.86 129.9 18
40 Драчков Микола Олександрович 149.94 131 16
41 Папіровник Іванна Максимівна 149.84 129.2 17.7
42 Воронцов Данііл Юрійович 148.92 128.7 17.3
43 Горшков Ростислав Романович 148.61 128.9 16.8
44 Кисленко Юлія Олександрівна 148.51 127.5 18.1
45 Ткачук Владислав Іванович 148.41 17.3
46 Шатайло Дмитро Віталійович 148.31 128.9 16.5
47 Муравйова Яна Михайлівна 146.17 125.2 18.1
48 Чебан Анастасія Дмитрівна 145.25 125.1 17.3
49 Ханін Ростислав Євгенійович 144.13 126.2 15.1
50 Іванова Поліна Валеріївна 144.02 124.9 16.3
51 Зінченко Олексій 142.29 123.3 16.2
52 Ляшенко Артем Сергійович 141.68 124.2 14.7
53 Шарандак Максим Віталійович 141.07 121.3 17
54 Маліновська Юлія Максимівна 140.76 121.1 16.9
55 Кравченко Денис Юрійович 139.33 120.9 15.7
56 Тимощук Аліна Василівна 139.03 119.3 17
57 Брашов`ян Ніна Віталіївна 138.82 119.6 16.5
58 Поповіченко Анастасія Миколаївна 138.82 118.9 17.2
59 Діващенко Анжеліка Костянтинівна 138.62 118.3 17.6
60 Хухлій Дар`я Олександрівна 138.01 118 17.3
61 Гребенюк Єгор Дмитрович 137.90 121.1 14.1
62 Бондар Олена Костянтинівна 137.19 117.5 17
63 Коломієць Анастасія Дмитрівна 137.09 117.3 17.1
64 Коваленко Микита Володимирович 136.58 116 17.9
65 Федорчук Тетяна Анатоліївна 136.48 115.9 17.9
66 Мартинова Владислава Володимирівна 135.35 114.8 17.9
67 Якуба Анастасія Олександрівна 133.01 113.1 17.3
68 Касперович Ніна Сергіївна 132.60 111.9 18.1
69 Артюхова Таїсія Дмитрівна 131.58 112.3 16.7
70 Підгорна Катерина Олександрівна 130.46 110.7 17.2
71 Алабова Олександра Миколаївна 128.72 109.2 17
72 Іванюк Ганна Андріївна 127.91 107.5 17.9
73 Довгаль Вадим Васильович 126.58 108.4 15.7
74 Коваль Орина Андріївна 125.36 104.5 18.4
75 Кушнір Артем Вікторович 125.26 106.2 16.6
76 Подріз Маргарита Юріївна 122.30 103.6 16.3
77 Слободян Крістіна Іванівна 122.30 105.9 14
78 Крусь Богдан Сергійович 121.99 105.6 14
79 Куманов Давід Петрович 121.69 103.4 15.9
80 Даровський Владислав Олександрович 119.34 100.4 16.6
81 Миндруль Дана Еріківна 118.22 99.4 16.5
82 Бондар Євгеній Віталійович 116.59 99.1 15.2
83 Вердієв Теймур Джалалович 115.97 98.2 15.5
84 Спінов Олександр Владиславович 111.89 95.7 14
85 Галич Олександр Васильович 108.63 92.2 14.3
86 Степанківська Віолета Олександрівна 17.75 0 17.4
#
ПІБ
P
Σ
С
Т
А
О
П
М
Д
Умовні позначення:
#
Порядковий номер у рейтинговому списку
ПІБ
Прізвище, ім'я, по-батькові абітурієнта
P
Рекомендовано до зарахування Держ. замовлення Договір на навчання
Σ
Сума всіх балів
С
Бали сертифікатів ЗНО або екзаменів
Т
Бали за творчі екзамени
А
Середній бал атестата
О
Додаткові бали за диплом олімпіади або конкурсу МАН
П
Додаткові бали для випускника підготовчого відділення
М
Учасник міжнародної олімпіади
Д
Оригінали документів
© 2010-2015 onaft.edu.ua
Розробка належить andy.od.ua
Theme from vstup.info