Конкурс

Вступна кампанія 2020
Одеська національна академія харчових технологій

Перелік напрямків » 181 Бакалавр (Технології зберігання і переробки зерна) - акредитовано в 2020 році (Технології зберігання і переробки зерна) » Список абітурієнтів на денній формі навчання Бакалавр

Сторінку оновлено 02:06 01 Вересня 2020 року.



#
ПІБ
P
Σ
С
Т
А
О
П
М
Д
1 Зімін Данііл Олександрович + 171.67 137.3 17.7 10 +
2 Дятленко Іван Анатолійович + 168.96 144.8 17.6 +
3 Нагожук Віктор Олегович + 159.08 135.1 17.8 +
4 Колодяжний Ігор Олександрович + 152.26 128.45 17.9 +
5 Малостєва Дар`я Сергіївна + 151.38 127.6 17.9 +
6 Василіогло Анастасія Андріївна + 148.99 124.8 18.4 +
7 Ільчишин Олег Вадимович + 142.43 119.8 17.1 +
8 Цапок Андрій Олександрович + 142.22 119.7 17 +
9 Міхова Ганна Валентинівна + 141.75 119.05 17.2 +
10 Івашко Вадим Вікторович + 139.52 117.1 17 +
11 Жердецька Анастасія Олександрівна + 135.46 112.9 17.3 +
12 Наливанна Дар`я Віталіївна + 125.06 104.6 15.6 +
13 Курганов Микита Андрійович + 114.24 93.9 15.9 +
14 Славінська Юлія В`ячеславівна 174.68 153.35 17.9
15 Рагуліна Єлизавета Володимирівна 166.16 144.3 18.6
16 Шадурський Костянтин Олександрович 164.42 143.6 17.6
17 Коцар Анна Сергіївна 162.25 138.05 17.9
18 Клименко Ігор Віталійович 159.39 134.9 18.3
19 Пугачова Ірина Андріївна 158.66 137.65 17.9
20 Скіба Дарія Сергіївна 156.11 134.95 18.1
21 Тополь Михайло Павлович 152.69 131.4 18.3
22 Сипко Кирило Ігорович 150.45 129.8 17.7
23 Стащук Павло Павлович 150.10 119.8 17.6
24 Кравчук Дар`я Олексіївна 148.83 125.35 17.7
25 Полонець Катерина Віталіївна 148.21 127.7 17.6
26 Живилко Дмитро Анатолійович 146.93 126.05 18
27 Сивак Софія Сергіївна 146.93 126.25 17.8
28 Завадська Анна Олександрівна 145.50 123.05 16.8
29 Черкас Ірина Олександрівна 144.84 124.2 17.8
30 Шульженко Анастасія Власівна 139.23 118.7 17.8
31 Святецька Ірина Федорівна 136.32 115.85 17.8
32 Целих Анастасія Сергіївна 135.41 116.15 16.6
33 Дуда Валентина Сергіївна 135.25 115.9 16.7
34 Щербатюк Олександр Якович 130.36 111.2 16.6
35 Мігель Ростислав Русланович 129.90 110.45 16.9
36 Сухенко Єлизавета Вікторівна 127.91 107.8 17.6
37 Стріжак Владислав Олексійович 127.76 110.75 14.5
38 Година Олена Михайлівна 125.66 106.3 16.9
39 Трухіна Ангеліна Ліліянівна 123.91 101.9 17.2
40 Бойко Дмитро Володимирович 123.06 104.65 16
41 Краснянська Анастасія Андріївна 122.86 103.55 16.9
42 Попова Марія Василівна 120.21 100.55 17.3
43 Мальований Євгеній Олександрович 119.91 98.15 17.1
44 Іванчук Роман Юрійович 11.96 0 11.5
#
ПІБ
P
Σ
С
Т
А
О
П
М
Д
Умовні позначення:
#
Порядковий номер у рейтинговому списку
ПІБ
Прізвище, ім'я, по-батькові абітурієнта
P
Рекомендовано до зарахування Держ. замовлення Договір на навчання
Σ
Сума всіх балів
С
Бали сертифікатів ЗНО або екзаменів
Т
Бали за творчі екзамени
А
Середній бал атестата
О
Додаткові бали за диплом олімпіади або конкурсу МАН
П
Додаткові бали для випускника підготовчого відділення
М
Учасник міжнародної олімпіади
Д
Оригінали документів
© 2010-2015 onaft.edu.ua
Розробка належить andy.od.ua
Theme from vstup.info