Конкурс

Вступна кампанія 2020
Одеська національна академія харчових технологій

Перелік напрямків » 122 Бакалавр (Інформаційні технології проектування) - акредитовано в 2020 році (Інформаційні технології проектування ) » Список абітурієнтів на денній формі навчання Бакалавр

Сторінку оновлено 02:07 01 Вересня 2020 року.



#
ПІБ
P
Σ
С
Т
А
О
П
М
Д
1 Івегеш Олександра Михайлівна + 173.20 19 +
2 Іванова Анна-Марія Юріївна + 166.92 17.7 +
3 Мошна Юлія Леонідівна + 163.66 143.15 17.3 +
4 Кочубей Ілля Валерійович + 163.15 142.75 17.2 +
5 Лисковецький Владислав Васильович + 162.64 141.15 18.3 +
6 Могілєй Олександр Русланович + 162.49 142 17.3 +
7 Бєлий Михайло Олександрович + 153.61 134.6 16 +
8 Ковальчук Максим Олександрович + 140.40 122.35 15.3 +
9 Нападовський Володимир Сергійович 188.70 19.1
10 Семзенись Вікторія Геннадіївна 186.15 163.4 19.1
11 Шведа Максим Олександрович 183.60 160.5 19.5
12 Боднар Ілля Віталійович 179.57 18.2
13 Вацько Ірина Олександрівна 178.35 156.35 18.5
14 Єнакієв Борис Геннадійович 175.85 153.9 18.5
15 Бельчік Кирило Борисович 175.13 17.7
16 Колмикова Юлія Ігорівна 174.68 18.1
17 Сакал Тимофій Юрійович 173.55 18.1
18 Семенюк Станіслав Сергійович 172.79 151.9 17.5
19 Коробчинська Анастасія Андріївна 172.74 150.45 18.9
20 Гетманцева Вікторія Юріївна 172.02 151.45 17.2
21 Малновецька Катерина Валеріївна 171.67 16.6
22 Тітовський Ростислав Денисович 169.12 18
23 Майстренко Яна Віталіївна 168.81 18.1
24 Захаров Євгеній Сергійович 168.49 18.2
25 Узун Михайло Михайлович 167.84 17.6
26 Топалова Римма Олегівна 167.23 18.7
27 Осадчук Руслан Станіславович 166.52 16.7
28 Котелевець Микита Станіславович 165.09 18.4
29 Тесля Денис Олександрович 161.36 18
30 Герасін Максим Андрійович 160.04 137.8 19.1
31 Гриб Дар`я Григорівна 159.99 139.45 17.4
32 Базаджи Володимир Вікторович 159.70 18.6
33 Іванюк Сергій Олександрович 159.63 16.1
34 Магденко Михайло Володимирович 159.27 17.6
35 Коновалова Крістіна Віталіївна 157.13 18.4
36 Куценко Євген Ігорович 156.72 16.7
37 Нечепуренко Валерія Віталіївна 156.47 134.6 18.8
38 Мілінчук Денис Андрійович 155.30 15.2
39 Черв`яков Костянтин Вадимович 155.24 134.8 17.4
40 Марфіна Анастасія Василівна 154.89 16.4
41 Юфітенко Андрій Олександрович 150.35 131 16.4
42 Лукашак Анастасія Олександрівна 149.89 129.35 17.6
43 Григорчук Катерина Сергіївна 149.58 131.35 15.3
44 Мартинюк Денис Віталійович 149.09 17.6
45 Лук`яненко Костянтин Ігорович 148.97 128.95 17.1
46 Колісніченко Дмитро Олександрович 148.92 128.8 17.2
47 Афенді Кристина Сергіївна 148.05 127.45 17.7
48 Юшкевич Володимир Микитович 147.19 127.5 16.8
49 Мординський Руслан Всеволодович 145.20 16.6
50 Синяков Ігор Анатолійович 144.84 124.9 17.1
51 Балдикін Олександр Михайлович 143.92 123.9 17.2
52 Тарчинський Данило Сергійович 142.90 123.9 16.2
53 Балан Олександр Олександрович 142.70 123.1 16.8
54 Невечеря Владислав Сергійович 141.47 121.6 17.1
55 Рояко Глєб Сергійович 141.32 16
56 Захарчук Микола Сергійович 141.22 121.35 17.1
57 Курдюков Олександр Олександрович 140.71 16.8
58 Маленков Ігор Миколайович 140.61 119.25 18.6
59 Павлов Дмитро Васильович 140.10 16.3
60 Соловйов Данііл Вікторович 140.00 121.65 15.6
61 Берестенко Володимир Андрійович 139.54 122.4 14.4
62 Рабаєва Анна Ісаївна 139.08 119.05 17.3
63 Панасюк Артур Миколайович 138.26 119.95 15.6
64 Назаренко Анна Анатоліївна 138.16 119.05 16.4
65 Грачов Артур Олександрович 138.06 118.15 17.2
66 Коровін Владислав Петрович 137.90 118.3 16.9
67 Третьякова Ангеліна Олександрівна 137.39 17.6
68 Бабін Максим Олексійович 135.41 116.85 15.9
69 Височин Віктор Сергійович 134.64 114.8 17.2
70 Шлюпкін Валерій Віталійович 133.98 115.35 16
71 Ханін Ростислав Євгенійович 133.62 115.9 15.1
72 Носов Андрій Павлович 132.55 115.25 14.7
73 Фролов Микита Ігорович 132.50 112.4 17.5
74 Галіс Артем Ігорович 132.19 16.7
75 Перець Сергій Дмитрович 131.12 15.7
76 Косовець Дмитро Максимович 129.74 111.7 15.5
77 Сербінов Ярослав Сергійович 127.14 16.3
78 Малін Юрій Олександрович 126.63 108.35 15.8
79 Третьяков Богдан Олександрович 126.33 17
80 Главацька Євгенія Валеріївна 125.26 106.1 16.7
81 Кандул Микита Андрійович 124.90 17.6
82 Даровський Владислав Олександрович 123.17 104.15 16.6
83 Зарубенко Аліна Олегівна 122.30 103 16.9
84 Корніюк Владислав Олександрович 120.56 101.3 16.9
85 Баришко Олексій Дмитрович 120.46 103.8 14.3
86 Гумерінгер Ігор Юрійович 118.93 101.3 15.3
87 Суравцев Володимир Олександрович 113.58 96.75 14.6
88 Михайлов Владислав Костянтинович 111.23 91.45 17.6
#
ПІБ
P
Σ
С
Т
А
О
П
М
Д
Умовні позначення:
#
Порядковий номер у рейтинговому списку
ПІБ
Прізвище, ім'я, по-батькові абітурієнта
P
Рекомендовано до зарахування Держ. замовлення Договір на навчання
Σ
Сума всіх балів
С
Бали сертифікатів ЗНО або екзаменів
Т
Бали за творчі екзамени
А
Середній бал атестата
О
Додаткові бали за диплом олімпіади або конкурсу МАН
П
Додаткові бали для випускника підготовчого відділення
М
Учасник міжнародної олімпіади
Д
Оригінали документів
© 2010-2015 onaft.edu.ua
Розробка належить andy.od.ua
Theme from vstup.info