Конкурс

Вступна кампанія 2020
Одеська національна академія харчових технологій

Перелік напрямків » 122 Бакалавр (Інформаційні управляючі системи та технології) - акредитовано в 2020 році (Інформаційні управляючі системи та технології) » Список абітурієнтів на денній формі навчання Бакалавр

Сторінку оновлено 02:07 01 Вересня 2020 року.



#
ПІБ
P
Σ
С
Т
А
О
П
М
Д
1 Бурага Анастасія Павлівна + 188.65 165.55 19.4 +
2 Дубек Микита Юрійович + 178.91 156.3 19.1 +
3 Васін Святослав Денисович + 168.91 17.1 +
4 Рибалов Андрій Борисович + 168.86 147.35 18.2 +
5 Козлов Євгеній Миколайович + 154.94 136.4 15.5 +
6 Маленков Ігор Миколайович + 140.61 119.25 18.6 +
7 Височин Віктор Сергійович + 134.64 114.8 17.2 +
8 Русов Євгеній Євгенійович + 134.28 114.75 16.9 +
9 Корніюк Владислав Олександрович + 120.56 101.3 16.9 +
10 Шульга Данило Володимирович 197.52 19.3
11 Матненко Станіслав Володимирович 197.09 17.8
12 Сіренко Марія Олександрівна 192.32 169.75 18.8
13 Нападовський Володимир Сергійович 188.70 19.1
14 Лапаєв Андрій Валерійович 187.73 18.9
15 Бойчук Олександр Володимирович 186.92 165.75 17.5
16 Сидорова Наталія Костянтинівна 184.67 162.85 18.2
17 Антіпов Михайло Михайлович 184.01 161.6 18.8
18 Грищенко Олександра Ренатівна 178.70 18.5
19 Подимов Андрій Дмитрович 177.99 157.3 17.2
20 Русанов Нікіта Олександрович 177.74 17.7
21 Цуркан Артем Ігорович 177.63 154.95 19.2
22 Крутієнко Андрій Олександрович 176.41 154.65 18.3
23 Смаль Максим Анатолійович 176.19 18.2
24 Івегеш Олександра Михайлівна 173.20 19
25 Потапенко Роман Станіславович 172.99 150.4 19.2
26 Топузанов Богдан Олександрович 172.74 152.05 17.3
27 Малновецька Катерина Валеріївна 171.67 151.7 16.6
28 Саркісян Карина Юріївна 171.56 149.2 19
29 Євграфова Єлизавета Анатоліївна 170.85 148.8 18.7
30 Данг Дінь Дик 169.93 150.1 16.5
31 Поліщук Ірина Вячеславівна 169.63 148.2 18.1
32 Майстренко Яна Віталіївна 168.81 18.1
33 Узун Михайло Михайлович 167.84 17.6
34 Журавський Даніїл Олександрович 165.85 146.2 16.4
35 Челомбітко Вадим Юрійович 162.62 17.5
36 Могілєй Олександр Русланович 162.49 17.3
37 Добрєв Дмитро Іванович 160.60 17.3
38 Пологойко Володимир Юрійович 160.40 140.65 16.6
39 Іванюк Сергій Олександрович 159.63 16.1
40 Магденко Михайло Володимирович 159.27 17.6
41 Шамрай Андрій Олександрович 159.17 137.65 18.4
42 Красиленко Діана Віталіївна 158.36 136.75 18.5
43 Сидоров Владислав Артемович 157.44 137.05 17.3
44 Коновалова Крістіна Віталіївна 157.13 18.4
45 Кіршта Володимир Олександрович 157.03 136.15 17.8
46 Гужва Артем Олександрович 155.96 16.1
47 Мілінчук Денис Андрійович 155.30 15.2
48 Кулініч Ілля 154.58 133.35 18.2
49 Драгієв Іван Петрович 154.02 17.1
50 Приймак Ігор Валерійович 152.69 16.1
51 Урсу Тетяна Вячеславівна 152.69 17.9
52 Молнар Майя-Дачіана 148.97 127.85 18.2
53 Ничипорук Максим Анатолійович 148.77 17.8
54 Юшкевич Володимир Микитович 147.19 127.5 16.8
55 Чечельницький Євгеній Ігорович 146.88 126.4 17.6
56 Терентьєв Микита Сергійович 146.88 127.3 16.7
57 Бучковський Володимир Вадимович 146.47 124.8 18.8
58 Рудачевський Данило 146.22 126.25 17.1
59 Куруч Марія Сергіївна 145.91 124.85 18.2
60 Мерлян Микола Олександрович 144.64 123.8 18
61 Твердовська Лоліта Манахімівна 143.57 17.4
62 Хусеінов Руслан Джамбулатович 143.46 16.8
63 Лещенко Михайло Сергійович 142.75 123.35 16.6
64 Турченко Дмитро Едуардович 141.93 121.85 17.3
65 Нікітін В`ячеслав Віталійович 141.58 122.1 16.7
66 Ковальчук Максим Олександрович 140.40 122.35 15.3
67 Павлов Дмитро Васильович 140.10 16.3
68 Марковський Микита Русланович 139.88 117.65 16.8
69 Селезньова Ірина Володимирівна 139.54 119.1 17.7
70 Небиков Євген Володимирович 139.08 120.05 16.3 +
71 Коровін Владислав Петрович 137.90 118.3 16.9
72 Гаврилов Костянтин Дмитрович 137.39 117.6 17.1
73 Кондратенко Іван Сергійович 136.73 116.65 17.4
74 Степанцов Максим Олександрович 135.51 116.15 16.7
75 Бабін Максим Олексійович 135.41 116.85 15.9
76 Ханін Ростислав Євгенійович 133.62 115.9 15.1
77 Фролов Микита Ігорович 132.50 112.4 17.5
78 Мартинова Владислава Володимирівна 131.89 17.9
79 Стоянов Микола Євгенійович 130.71 17.6
80 Погорелов Микита Вячеславович 129.44 112.3 14.6
81 Колісніченко Руслан Леонідович 126.99 107.6 16.9
82 Кандул Микита Андрійович 124.90 17.6
83 Кучма Поліна Вікторівна 124.70 16.6
84 Адубецький Микита Максимович 123.93 13.4
85 Зарубенко Аліна Олегівна 122.30 103 16.9
86 Гумерінгер Ігор Юрійович 118.93 101.3 15.3
87 Ільницька Вікторія Олександрівна 116.03 14.5
88 Хащевський Андрій Сергійович 113.68 14.1
89 Михайлов Владислав Костянтинович 111.23 91.45 17.6
90 Котелевець Микита Станіславович 0.00 0 18.4
#
ПІБ
P
Σ
С
Т
А
О
П
М
Д
Умовні позначення:
#
Порядковий номер у рейтинговому списку
ПІБ
Прізвище, ім'я, по-батькові абітурієнта
P
Рекомендовано до зарахування Держ. замовлення Договір на навчання
Σ
Сума всіх балів
С
Бали сертифікатів ЗНО або екзаменів
Т
Бали за творчі екзамени
А
Середній бал атестата
О
Додаткові бали за диплом олімпіади або конкурсу МАН
П
Додаткові бали для випускника підготовчого відділення
М
Учасник міжнародної олімпіади
Д
Оригінали документів
© 2010-2015 onaft.edu.ua
Розробка належить andy.od.ua
Theme from vstup.info