Конкурс

Вступна кампанія 2020
Одеська національна академія харчових технологій

Перелік напрямків » 185 Бакалавр (Нафтогазова інженерія та технології) - акредитовано в 2020 році (Нафтогазова інженерія та технології) » Список абітурієнтів на денній формі навчання Бакалавр

Сторінку оновлено 02:07 01 Вересня 2020 року.



#
ПІБ
P
Σ
С
Т
А
О
П
М
Д
1 Шепеляєва Діана Дмитрівна + 170.78 145.65 18.5 +
2 Риженко Максим Валерійович + 159.00 17.6 +
3 Гнатюк Віталій Анатолійович + 154.03 15.6 +
4 Мільковський Владислав Михайлович + 153.51 16.6 +
5 Пуга Олена Андріївна + 153.31 18.5 +
6 Піддубний Дмитро Васильович + 149.84 16.1 +
7 Жарко Дмитро Анатолійович + 142.04 16.5 +
8 Мігель Ростислав Русланович + 141.65 119.25 16.9 +
9 Філатов Даніїл Віталійович + 141.29 118.6 17.2 +
10 Щербатюк Олександр Якович + 132.96 111.2 16.6 +
11 Головченко Євгенія Олексіївна + 108.07 89.95 16 +
12 Бєлий Валерій Андрійович 174.62 153.2 18
13 Таряник Євгеній Ігорович 163.56 142.45 17.9
14 Білоус Владислав Валерійович 161.62 18.6
15 Волканов Ігор Павлович 160.29 17.9
16 Несват Ігор Ігорович 159.89 17.2
17 Беник Валентин Романович 157.95 18
18 Олєйников Микита Ігорович 156.37 17.8
19 Шевченко Дарина Валеріївна 153.26 17.6
20 Моніч Каріна Василівна 150.60 17.2
21 Кузнєцов Максим Олександрович 149.28 18.4
22 Салтановський Денис Сергійович 148.26 15.6
23 Савінцев Ілля Сергійович 146.42 17.2
24 Гречуха Костянтин Олегович 143.97 124.65 16.5
25 Кирнасівський Максим Михайлович 141.75 18.3
26 Пашкевич Артем Сергійович 140.81 121.05 17
27 Гєоргіу Владислав Георгійович 137.68 17.3
28 Кравченко Денис Юрійович 137.20 15.7
29 Мекіса Юлія Олександрівна 136.27 16.9
30 Романов Максим Михайлович 135.46 17.5
31 Барладян Дмитро Віталійович 135.20 16.7
32 Бакулкін Олексій Костянтинович 133.88 105.85 15.4 10
33 Дзівінська Марина Костянтинівна 129.06 16.2
34 Мальований Денис Валерійович 128.78 17
35 Стріжак Владислав Олексійович 127.76 14.5
36 Короткевич Максим Сергійович 126.38 15.9
37 Люшненко Дмитро Михайлович 124.80 106.45 15.9
38 Ворожбит Сергій Олександрович 118.17 101.55 14.3
39 Суравцев Володимир Олександрович 109.96 93.2 14.6
40 Грунь Євгеній Іванович 109.85 14.5
41 Демченко Ілля Олександрович 109.65 91.7 15.8
#
ПІБ
P
Σ
С
Т
А
О
П
М
Д
Умовні позначення:
#
Порядковий номер у рейтинговому списку
ПІБ
Прізвище, ім'я, по-батькові абітурієнта
P
Рекомендовано до зарахування Держ. замовлення Договір на навчання
Σ
Сума всіх балів
С
Бали сертифікатів ЗНО або екзаменів
Т
Бали за творчі екзамени
А
Середній бал атестата
О
Додаткові бали за диплом олімпіади або конкурсу МАН
П
Додаткові бали для випускника підготовчого відділення
М
Учасник міжнародної олімпіади
Д
Оригінали документів
© 2010-2015 onaft.edu.ua
Розробка належить andy.od.ua
Theme from vstup.info