Конкурс

Вступна кампанія 2020
Одеська національна академія харчових технологій

Перелік напрямків » 181 Бакалавр (Ресторанні технології здорового харчування) -2- тільки контракт - акредитовано в 2020 році (Ресторанні технології здорового харчування) » Список абітурієнтів на денній формі навчання Бакалавр

Сторінку оновлено 02:05 01 Вересня 2020 року.



#
ПІБ
P
Σ
С
Т
А
О
П
М
Д
1 Куценко Яна Олексіївна + 151.47 131.4 17.1
2 Польський Максим Вячеславович + 135.05 16.2
3 Колязіна Анастасія Костянтинівна + 125.26 107.3 15.5 +
4 Олефір Ольга Ігорівна + 123.32 105.7 15.2 +
5 Мураховська Анжела Дмитрівна + 122.76 105.05 15.3 +
6 Пасічник Владислав Ігорович + 118.07 100.55 15.2 +
7 Стеблей Орина Олександрівна + 114.14 96.9 15 +
8 Кішенко Сергій Петрович + 110.82 94.15 14.5 +
9 Малига Марина Євгеніївна 166.01 145.65 17.1
10 Тарасенко Вікторія Максимівна 162.89 141.4 18.3
11 Бальжик Валерія Валеріївна 161.82 140.65 18
12 Страшненко Вероніка Павлівна 161.36 141 17.2
13 Ровінська Анастасія Олександрівна 161.31 140.55 17.6
14 Шаповал Андрій Олександрович 161.01 139.55 18.3
15 Опук Катерина Юріївна 156.32 135.65 17.6
16 Ковалевська Софія Геннадіївна 151.67 133.4 15
17 Малова Ілона Елманівна 151.11 129.95 18.2
18 Опук Анастасія Юріївна 149.99 129.65 17.4
19 Тішаєва Анастасія Євгенівна 148.61 127.8 17.9
20 Чеботаєв Максим Юрійович 147.65 126.85 17.9
21 Таймасова Вікторія Артурівна 146.27 126.8 16.6
22 Іванова Владислава Миколаївна 145.91 126.25 16.8
23 Костюк Анастасія Сергіївна 142.60 122.6 17.2
24 Алікіна Аліна Віталіївна 139.13 119.6 16.8
25 Яшукова Яна Сергіївна 138.21 117.9 17.6
26 Венідіктов Микита Валерійович 137.14 117.35 17.1
27 Юзефов Володимир Олександрович 136.37 115.5 18.2
28 Корженко Вікторія Ростиславівна 134.90 116.65 15.6
29 Кулінська Діана Владиславівна 132.60 112.6 17.4 +
30 Пістраілов Артур Олегович 129.74 110.4 16.8
31 Жук Михаела 129.59 109.85 17.2
32 Коджаман Еміне Шенолівна 128.16 110.45 15.2
33 Лозін Ілля Сергійович 126.58 109.6 14.5
34 Пеньков Максим Максимович 124.44 97.3 16.7 8
35 Кухар Валерія В`ячеславівна 122.81 105.3 15.1
36 Будяк Діана Романівна 120.62 101.45 16.8
37 Чорна Юлія Іванівна 120.51 103.95 14.2
38 Бламар Аліна Олександрівна 117.96 99.35 16.3
39 Звягін Даніїл Олександрович 117.35 99.75 15.3
40 Бульківська Марія Сергіївна 117.15 99.45 15.4
41 Гориця Дар`я Валентинівна 116.54 98.25 16
42 Шевців Владислав Віталійович 115.97 101.1 12.6
43 Вознюк Олександр Олександрович 114.04 98.8 13
44 Огневий Владислав Валерійович 109.75 92.6 15
45 Чесноков Данило Володимирович 108.58 94.45 12
#
ПІБ
P
Σ
С
Т
А
О
П
М
Д
Умовні позначення:
#
Порядковий номер у рейтинговому списку
ПІБ
Прізвище, ім'я, по-батькові абітурієнта
P
Рекомендовано до зарахування Держ. замовлення Договір на навчання
Σ
Сума всіх балів
С
Бали сертифікатів ЗНО або екзаменів
Т
Бали за творчі екзамени
А
Середній бал атестата
О
Додаткові бали за диплом олімпіади або конкурсу МАН
П
Додаткові бали для випускника підготовчого відділення
М
Учасник міжнародної олімпіади
Д
Оригінали документів
© 2010-2015 onaft.edu.ua
Розробка належить andy.od.ua
Theme from vstup.info