Конкурс

Вступна кампанія 2020
Одеська національна академія харчових технологій

Перелік напрямків » 241 Магістр (Готельно-ресторанна справа) - акредитовано в 2020 році (Готельно-ресторанна справа) » Список абітурієнтів на денній формі навчання Магістр

Сторінку оновлено 22:15 01 Жовтня 2020 року.



#
ПІБ
P
Σ
С
Т
А
О
П
М
Д
1 Сухецька Єлизавета Вікторівна + 381.10 364 5.00 2.10 +
2 Селезньова Вероніка Сергіївна + 377.13 362 5.00 +
3 Ведерникова Поліна Петрівна + 367.50 352 5.00 +
4 Ломакін Максим Олегович + 362.05 350 4.00 +
5 Янієв Леонід Олексійович + 344.35 332 4.00
6 Красна Наталія Ігорівна + 339.52 324 5.00 +
7 Манц Марія Вячеславівна + 333.00 318 5.00 +
8 Іванова Олександра Сергіївна + 312.00 300 4.00 +
9 Файєр Юлія Ігорівна + 285.00 276 3.00 +
10 Безручко Стефанія Сергіївна + 283.00 271 4.00 +
11 Левкович Вікторія Василівна + 270.00 258 4.00 +
12 Сидоренко Дмитро Вікторович + 265.00 253 4.00 +
13 Коваленко Аліна Русланівна + 261.00 249 4.00 +
14 Велігурська Яна Володимирівна + 259.00 247 4.00 +
15 Варфоломєєва Аліна Сергіївна 374.00 362 4.00
16 Богданцева Дар`я Ігорівна 369.00 357 4.00
17 Барон Руслана Денисівна 355.00 340 5.00
18 Литвинчук Катерина Ігорівна 349.20 336 4.39
19 Яков Святослав Маріянович 337.00 325 4.00
20 Молдован Ганна Михайлівна 329.00 317 4.00
21 Позекун Вероніка Володимирівна 329.00 314 5.00
22 Кедик Ярина Володимирівна 323.00 308 5.00
23 Вишня Альона Феліксівна 317.00 308 3.00
24 Щеннікова - Лозовська Арина Євгеніївна 314.00 302 4.00
25 Щипановська Владислава Юріївна 313.00 301 4.00
26 Шматко Анастасія Андріївна 312.40 297 5.00
27 Мещерякова Анастасія Олександрівна 295.00 283 4.00
28 Грабченко Віктор Олександрович 294.00 279 5.00
29 Соколова Таїсія Ігорівна 287.00 275 4.00
30 Данильціва Дар`я Юріївна 273.00 258 5.00
31 Біла Юлія Сергіївна 268.00 256 4.00
32 Девятко Богдан Іванович 262.00 253 3.00
33 Райкова Валерія Олегівна 253.00 241 4.00
34 Цитович Вікторія Олексіївна 253.00 241 4.00
35 Світа Анна Миколаївна 250.00 241 3.00
36 Волошин Артем Юрійович 250.00 241 3.00
37 Ель Гадбан Шагіра Ісмаілівна 182.35 167 5.00
38 Кірунець Влада Владиславівна 177.00 177 0.00
39 Клевець Марія Вікторівна 155.73 141 4.91
40 Глізнуца Любов Володимирівна 122.00 122 0.00
41 Чекал Дмитро Олександрович 118.54 106 4.18
42 Злиденко Катерина Олександрівна 106.00 106 0.00
#
ПІБ
P
Σ
С
Т
А
О
П
М
Д
Умовні позначення:
#
Порядковий номер у рейтинговому списку
ПІБ
Прізвище, ім'я, по-батькові абітурієнта
P
Рекомендовано до зарахування Держ. замовлення Договір на навчання
Σ
Сума всіх балів
С
Бали сертифікатів ЗНО або екзаменів
Т
Бали за творчі екзамени
А
Середній бал атестата
О
Додаткові бали за диплом олімпіади або конкурсу МАН
П
Додаткові бали для випускника підготовчого відділення
М
Учасник міжнародної олімпіади
Д
Оригінали документів
© 2010-2015 onaft.edu.ua
Розробка належить andy.od.ua
Theme from vstup.info