Конкурс

Вступна кампанія 2020
Одеська національна академія харчових технологій

Перелік напрямків » 075 Бакалавр (Digital-маркетинг) -1- тільки контракт - акредитовано в 2020 році (Digital-маркетинг) » Список абітурієнтів на денній формі навчання Бакалавр

Сторінку оновлено 02:05 01 Вересня 2020 року.



#
ПІБ
P
Σ
С
Т
А
О
П
М
Д
1 Качковська Анастасія Сергіївна + 176.87 154.9 18.5 +
2 Бєлоциценко Анна Довлетівна + 172.38 151.9 17.1 +
3 Богословцев Євгеній Васильович + 157.18 17.2
4 Бараку Анастасія Євгенівна + 148.00 127.8 17.3 +
5 Кучерук Марія Олександрівна + 147.59 128.1 16.6 +
6 Ігнатьєв Станіслав Віталійович + 146.88 126.8 17.2 +
7 Подуст Ганна Сергіївна + 138.21 117.4 18.1 +
8 Кривенко Орина Вадимівна + 129.34 113.2 13.6 +
9 Склярук Єва Русланівна 191.15 169.2 18.2
10 Дуда Катерина Володимирівна 183.40 160.9 18.9
11 Гагієва Дар`я Анатоліївна 181.36 159.9 17.9
12 Ямбаршева Анастасія Сергіївна 180.95 159.3 18.1
13 Чернік Єлизавета Вікторівна 178.60 156.3 18.8
14 Коваленко Юлія Олегівна 178.60 156 19.1
15 Ободовська Емілія Володимирівна 173.09 151.1 18.6
16 Чечельницький Олег Ігорович 166.97 146.3 17.4
17 Звєрєва Анна Сергіївна 166.57 144.6 18.7
18 Колосова Поліна Андріївна 165.65 145.3 17.1
19 Мельничук Тетяна Віталіївна 164.22 142.9 18.1
20 Петросюк Вероніка Валеріївна 162.08 140.9 18
21 Куценко Євген Ігорович 161.47 141.6 16.7
22 Токарчук Тетяна Сергіївна 157.79 137.5 17.2
23 Кондратюк Вадим Олексійович 157.59 138.9 15.6
24 Погребняк Анастасія Сергіївна 155.65 136.2 16.4
25 Горбенко Кирило Володимирович 155.65 135.2 17.4
26 Вибранський Максим Володимирович 154.84 133.7 18.1
27 Тєльна Дарина Вадимівна 153.41 133.9 16.5
28 Лозанова Вікторія Вячеславівна 152.90 133.3 16.6
29 Зарєчна Анастасія Сергіївна 152.90 133.5 16.4
30 Тихоненко Тетяна Олексіївна 152.80 132.3 17.5
31 Банку Ганна Іллівна 152.59 132.2 17.4
32 Руденко Микита Олексійович 151.37 133.2 15.2
33 Потапов Нікіта Ігорович 150.86 130.1 17.8
34 Бабич Орина Віталіївна 150.76 132.9 14.9
35 Кротова Анастасія Дмитрівна 149.02 129.2 16.9
36 Кедік Олена Сергіївна 147.08 126.6 17.6
37 Ханін Ростислав Євгенійович 144.13 126.2 15.1
38 Скічко Анастасія Павлівна 143.92 123.4 17.7
39 Саєнко Валерія Ігорівна 143.62 123.7 17.1
40 Богомолюк Дар`я Олегівна 142.90 122.6 17.5
41 Далекий Микола Ігорович 142.60 123.1 16.7
42 Затянов Максим Володимирович 142.09 122 17.3
43 Донцов Ігор Юрійович 141.07 121.7 16.6
44 Ніколова Анастасія Анатоліївна 140.76 121.3 16.7
45 Даценко Дар`я Вадимівна 140.25 121.3 16.2
46 Кучерова Катерина Андріївна 139.94 120 17.2
47 Кравченко Денис Юрійович 139.33 120.9 15.7
48 Сухова Анастасія Русланівна 136.68 115.9 18.1
49 Кобиляцька Аміна Дмитрівна 136.37 116.1 17.6
50 Кучерук Олена Ігорівна 134.64 116.6 15.4
51 Косов Максим Олександрович 134.13 116.1 15.4
52 Калайджи Юлія Федорівна 131.27 111.9 16.8
53 Стойкова Поліна Гертівна 127.81 108.8 16.5
54 Главацька Євгенія Валеріївна 127.09 107.9 16.7
55 Майдан Микита Костянтинович 126.28 107.5 16.3
56 Крусь Богдан Сергійович 121.99 105.6 14
57 Янчева Аліна Іллівна 119.44 102.1 15
58 Ярошик Олександр Миколайович 112.40 96.7 13.5
#
ПІБ
P
Σ
С
Т
А
О
П
М
Д
Умовні позначення:
#
Порядковий номер у рейтинговому списку
ПІБ
Прізвище, ім'я, по-батькові абітурієнта
P
Рекомендовано до зарахування Держ. замовлення Договір на навчання
Σ
Сума всіх балів
С
Бали сертифікатів ЗНО або екзаменів
Т
Бали за творчі екзамени
А
Середній бал атестата
О
Додаткові бали за диплом олімпіади або конкурсу МАН
П
Додаткові бали для випускника підготовчого відділення
М
Учасник міжнародної олімпіади
Д
Оригінали документів
© 2010-2015 onaft.edu.ua
Розробка належить andy.od.ua
Theme from vstup.info