Конкурс

Вступна кампанія 2020
Одеська національна академія харчових технологій

Перелік напрямків » 151 Бакалавр (Штучний інтелект та автоматизація робототехнічних систем) - акредитовано в 2020 році (Штучний інтелект та автоматизація робототехнічних систем) » Список абітурієнтів на денній формі навчання Бакалавр

Сторінку оновлено 02:05 01 Вересня 2020 року.



#
ПІБ
P
Σ
С
Т
А
О
П
М
Д
1 Сакун Ігор Олександрович + 181.15 157.42 16.7 +
2 Римар В`ячеслав Володимирович + 176.68 152.62 17.2 +
3 Птощук Данило Валерійович + 171.00 147.66 16.7 +
4 Сидоров Владислав Артемович + 169.50 145.62 17.3 +
5 Батюк Агата Вікторівна 194.21 171.4 19
6 Акімова Інна Олександрівна 192.95 166.66 18.8
7 Клімова Злата Владиславівна 190.62 168.48 18.4
8 Дуда Катерина Володимирівна 187.27 164.7 18.9
9 Красиленко Діана Віталіївна 183.48 147.86 18.5 10
10 Чуйко Ярослав Ігорович 179.32 156.6 19.2
11 Савчук Зорян Володимирович 178.87 143.62 18.3 10
12 Фендик Данило Миколайович 177.77 157.58 16.7
13 Горев Ілля Євгенійович 176.44 156.48 16.5
14 Дубровський Владислав Євгенович 173.23 149.3 17.2
15 Сусло Даніїл Олегович 170.22 148.78 18.1
16 Швець Валерія Геннадіївна 169.95 149.82 16.8
17 Узун Михайло Михайлович 168.28 147.38 17.6
18 Халюк Денис Станіславович 167.38 147.6 16.5
19 Іванюк Сергій Олександрович 163.71 144.4 16.1
20 Костильов Ілля Олегович 161.75 140.38 18.2
21 Войницька Ірина Геннадіївна 161.22 139.76 18.3
22 Дубовий Олександр Сергійович 159.28 138.46 17.7
23 Лєсєчко Владислав Андрійович 157.90 136.8 18
24 Грибініченко Гліб Олександрович 156.39 135.82 17.5
25 Лучніков Ілля Сергійович 156.00 136.34 16.6
26 Кінєв Вадим Васильович 153.22 133.72 16.5
27 Іванюк Олександра Олександрівна 151.61 130.44 18.2
28 Юшкевич Володимир Микитович 151.20 131.44 16.8
29 Черняков Ігор Сергійович 151.16 131.2 17
30 Панін Олексій Олегович 150.76 130.9 16.9
31 Тєрєхова Аліна Миколаївна 149.00 129.18 16.9
32 Симоненко Павло Володимирович 144.95 122.72 16.6
33 Зеленевич Михайло Ігорович 144.64 123.7 18.1
34 Селезньова Ірина Володимирівна 142.58 122.08 17.7
35 Шаповал Володимир Анатолійович 137.39 117.7 17
36 Ханін Ростислав Євгенійович 135.88 118.12 15.1
37 Повх Анастасія Віталіївна 135.46 116.2 16.6
38 Жигунов Данило Євгенійович 130.89 111.02 17.3
39 Скуменко Дмитро Сергійович 130.42 111.46 16.4
40 Сербінов Ярослав Сергійович 128.89 110.06 16.3
41 Главацька Євгенія Валеріївна 128.50 109.28 16.7
42 Гурський Євген Анатолійович 128.34 109.22 16.6
43 Александров Олександр Олександрович 128.26 117.4 13.9
44 Малецький Максим Вячеславович 126.24 98.96 14.8 10
45 Цехместрук Максим Олександрович 123.01 107.4 13.2
46 Клосік Микита Вадимович 121.81 103.08 14
47 Попазов Михайло Іванович 115.80 96.2 15.1
#
ПІБ
P
Σ
С
Т
А
О
П
М
Д
Умовні позначення:
#
Порядковий номер у рейтинговому списку
ПІБ
Прізвище, ім'я, по-батькові абітурієнта
P
Рекомендовано до зарахування Держ. замовлення Договір на навчання
Σ
Сума всіх балів
С
Бали сертифікатів ЗНО або екзаменів
Т
Бали за творчі екзамени
А
Середній бал атестата
О
Додаткові бали за диплом олімпіади або конкурсу МАН
П
Додаткові бали для випускника підготовчого відділення
М
Учасник міжнародної олімпіади
Д
Оригінали документів
© 2010-2015 onaft.edu.ua
Розробка належить andy.od.ua
Theme from vstup.info