Конкурс

Вступна кампанія 2020
Одеська національна академія харчових технологій

Перелік напрямків » 181 Бакалавр (Ресторанні технології здорового харчування) - акредитовано в 2020 році (Ресторанні технології здорового харчування) » Список абітурієнтів на денній формі навчання Бакалавр

Сторінку оновлено 02:05 01 Вересня 2020 року.



#
ПІБ
P
Σ
С
Т
А
О
П
М
Д
1 Назарова Єлизавета Валеріївна + 171.30 146.05 18.6 +
2 Холопченко Марія Олександрівна + 165.50 143.45 18.8 +
3 Міщеня Софія Володимирівна + 164.54 139.65 18.5 +
4 Банкова Юлія Андріївна + 159.75 135.25 18.3 +
5 Албул Ганна Анатоліївна + 157.44 136.45 17.9 +
6 Антонова Дар`я Костянтинівна + 157.26 133.15 18 +
7 Галушко Олексій + 154.60 131.1 17.5 +
8 Дерев`янко Едуард Русланович + 151.01 128.15 17 +
9 Цалко Вікторія Петрівна + 141.49 119.2 16.8 +
10 Подвисоцька Анна Володимирівна + 141.44 120.05 15.9 +
11 Калашнікова Валерія Олександрівна + 137.96 117.4 15.2 +
12 Запорожан Катерина Павлівна + 130.66 110.9 17.2 +
13 Даценко Анна Олександрівна 178.81 156.3 19
14 Мартиновська Владислава Дмитрівна 178.35 156.55 18.3
15 Єрохіна Аліна Альбертівна 174.73 143.7 17.6 10
16 Чепурний Роман Володимирович 174.47 153.05 18
17 Таралика Анастасія Романівна 172.74 150.55 18.8
18 Бєла Ольга Олександрівна 172.69 151 18.3
19 Крук Анна Олегівна 166.92 145.15 18.5
20 Шпетна Валерія Олегівна 165.89 142.05 17.4
21 Карабуза Єлизавета Володимирівна 165.60 143.75 18.6
22 Мельниченко Христина Сергіївна 159.44 136.15 17.1
23 Мотинга Лада Євгеніївна 159.43 138.3 18
24 Єгорова Уляна Євгенівна 159.13 134.25 18.7
25 Половникова Ганна Ігорівна 157.98 133.45 18.4
26 Дутчак Ксенія Петрівна 157.44 136.25 18.1
27 Маслош Ілля Вадимович 155.81 134.85 17.9
28 Рись Максим Олегович 155.49 133.55 15.9
29 Басалаєва Анастасія Дмитрівна 154.38 133.75 17.6
30 Кравченко Єлизавета Віталіївна 153.41 132.1 18.3
31 Корнілова Олександра Олегівна 152.64 132.25 17.4
32 Чернеженко Аліна Василівна 151.73 131.25 17.5
33 Соколовський Костянтин Віталійович 150.50 129.45 18.1
34 Перката Анна Юріївна 149.69 130.15 16.6
35 Тесленко Анастасія Сергіївна 149.63 129.7 17
36 Пашкевич Артем Сергійович 149.58 129.65 17
37 Стецяк Максим Михайлович 146.27 128.1 15.3
38 Абрамова Юлія Володимирівна 145.91 124.45 18.6
39 Черкас Ірина Олександрівна 144.84 124.2 17.8
40 Степанківська Віолета Олександрівна 143.87 123.65 17.4
41 Баліка Олена Іванівна 143.44 113.8 17.5
42 Крохмалюк Аліна Олександрівна 141.37 120 18.6
43 Юраш Катерина Петрівна 140.14 109.9 15.8 9
44 Погребнюк Катерина Артемівна 139.59 120.45 16.4
45 Соколик Станіслав Миколайович 139.43 122 14.7
46 Власов Михайло Віталійович 138.84 115.85 17.6
47 Щербина Сніжана Сергіївна 137.19 116 18.5
48 Дудник Іван Юрійович 137.09 116.7 17.7
49 Кравченко Денис Юрійович 133.52 115.2 15.7
50 Кондратюк Анна Сергіївна 127.86 107.75 17.6
51 Стріжак Владислав Олексійович 127.76 110.75 14.5
52 Редько Євгенія Олегівна 127.76 105.7 17.1
53 Потинга Зінаїда Іванівна 127.55 107.05 18
54 Гриценко Марія Андріївна 127.03 106.8 15.3
55 Летінський Микита Андрійович 125.52 104.05 16.6
56 Бойко Дмитро Володимирович 125.52 104.65 16
57 Усанов Олександр Олександрович 125.32 102.95 17.5
58 Густі Лілія Олексіївна 124.70 105.55 16.7
59 Краснянська Анастасія Андріївна 122.86 103.55 16.9
60 Кльопова Анастасія Сергіївна 121.84 104.85 14.6
61 Легкий Максим Павлович 121.74 102.35 17
62 Лахман Вадим Володимирович 120.97 103.4 15.2
63 Волощук Давид Олегович 119.65 103.3 14
64 Жук Володимир Михайлович 118.17 99.55 16.3
65 Балковенко Марина Володимирівна 115.31 96.25 16.8
#
ПІБ
P
Σ
С
Т
А
О
П
М
Д
Умовні позначення:
#
Порядковий номер у рейтинговому списку
ПІБ
Прізвище, ім'я, по-батькові абітурієнта
P
Рекомендовано до зарахування Держ. замовлення Договір на навчання
Σ
Сума всіх балів
С
Бали сертифікатів ЗНО або екзаменів
Т
Бали за творчі екзамени
А
Середній бал атестата
О
Додаткові бали за диплом олімпіади або конкурсу МАН
П
Додаткові бали для випускника підготовчого відділення
М
Учасник міжнародної олімпіади
Д
Оригінали документів
© 2010-2015 onaft.edu.ua
Розробка належить andy.od.ua
Theme from vstup.info