Конкурс

Вступна кампанія 2019
Одеська національна академія харчових технологій

Перелік напрямків » 122 Магістр ОН (Комп`ютерні науки) - 1.10 р (Комп`ютерні науки) » Список абітурієнтів на денній формі навчання Магістр

Сторінку оновлено 10:01 02 Серпня 2019 року.



#
ПІБ
P
Σ
С
Т
А
О
П
М
Д
1 Чараєв Костянтин Юрійович + 288.10 278 10.05 +
2 Мемрук Дмитро Сергійович + 278.60 267 11.55 +
3 Кондратов Костянтин Олександрович + 266.21 254 12.21
4 Нехлюдова Анна Дмитрівна 311.50 301 10.50
5 Дерменжи Тетяна Степанівна 299.25 286 13.20
6 Димов Олександр Вячеславович 291.75 288 3.75
7 Єпур Лілія Ігорівна 290.05 275 15.00
8 Стрижаков Дмитро Костянтинович 282.65 272 10.65
9 Прус Вікторія Вячеславівна 277.65 265 12.60
10 Єнов Богдан Олександрович 277.15 272 5.00
11 Сахаров Володимир Олександрович 275.65 265 10.65
12 Лисенко Єлизавета Сергіївна 275.25 262 13.20
13 Бондар Дмитро Ігорович 272.65 259 13.65
14 Борщьов Дмитро Вікторович 267.55 264 3.50
15 Таланов Ілля Вячеславович 266.25 255 11.25
16 Зінчук Артем Миколайович 230.95 227 3.95
17 Безносюк Людмила Олександрівна 228.40 216 12.30
18 Вінниченко Наталя Олександрівна 398.95 385 13.80
19 Помогаєв Дмитро Олексійович 378.75 365 13.50
20 Ткачук Станіслав Віталійович 378.75 365 13.35
21 Шевченко Валентин Павлович 364.55 353 11.55
22 Волкова Анастасія Юріївна 360.23 346 14.10
23 Ханчевський Владислав Андрійович 360.05 345 15.00
24 Крушельницький Владислав Олегович 353.65 341 12.60
25 Богатирський Владислав Сергійович 350.91 336 14.91
26 Лукіянчук Юрій Андрійович 350.40 338 11.85
27 Костюк Марина Тимурівна 348.65 334 14.40
28 Харахаш Олександр Вячеславович 340.78 328 12.60
29 Диков Олексій Сергійович 339.43 325 13.95
30 Осадчий Ілля Ігорович 336.60 324 12.60
31 Приймак Олександр Валерійович 333.55 322 11.55
32 Полторацький Павло Олександрович 329.80 319 10.80
33 Орешет Вікторія Сергіївна 328.50 314 14.40
34 Кожин Сергій Дмитрович 326.00 316 9.90
35 Круглей Ольга Володимирівна 321.55 308 13.50
36 Вдовиченко Максим Ігорович 320.85 306 14.55
37 Барткова Світлана Олександрівна 320.53 306 14.10
38 Степул Артем Мартиросович 319.50 306 13.05
39 Вахно Станіслав Володимирович 319.25 308 11.25
40 Виходченко Володимир Анатолійович 318.45 309 9.45
41 Іоргачов Євген Юрійович 316.90 304 12.90
42 Орехова Анастасія Ігорівна 313.95 301 12.90
43 Соловйов Едуард Григорійович 312.15 301 11.10
44 Лятанська Валерія Олегівна 310.45 296 14.40
45 Луценко Артем Геннадійович 308.15 294 14.10
46 Бужор Владислав Анатолійович 279.50 266 13.50
#
ПІБ
P
Σ
С
Т
А
О
П
М
Д
Умовні позначення:
#
Порядковий номер у рейтинговому списку
ПІБ
Прізвище, ім'я, по-батькові абітурієнта
P
Рекомендовано до зарахування Держ. замовлення Договір на навчання
Σ
Сума всіх балів
С
Бали сертифікатів ЗНО або екзаменів
Т
Бали за творчі екзамени
А
Середній бал атестата
О
Додаткові бали за диплом олімпіади або конкурсу МАН
П
Додаткові бали для випускника підготовчого відділення
М
Учасник міжнародної олімпіади
Д
Оригінали документів
© 2010-2015 onaft.edu.ua
Розробка належить andy.od.ua
Theme from vstup.info