Конкурс

Вступна кампанія 2019
Одеська національна академія харчових технологій

Перелік напрямків » 075 Бакалавр (Digital-маркетинг) - тільки контракт (Digital-маркетинг) » Список абітурієнтів на денній формі навчання Бакалавр

Сторінку оновлено 12:33 06 Серпня 2019 року.



#
ПІБ
P
Σ
С
Т
А
О
П
М
Д
1 Славна Надія Олексіївна 187.58 18.2
2 Пономарьов Максим Іванович 179.11 17.5
3 Муркалова Дарина Іванівна 177.33 17.8
4 Каір Анастасія Петрівна 173.81 18.3
5 Волкова Ірина Сергіївна 171.05 149.3 18.4
6 Боголюбська Софія Андріївна 168.40 17.7
7 Ковальов Ростислав Олегович 163.81 17.1
8 Русинюк Ольга Артемівна 163.10 18.3
9 Тіукова Аліна Юріївна 162.93 18
10 Стасюк Анастасія Володимирівна 162.79 142.4 17.2
11 Бондаренко Олена Олексіївна 161.98 142.8 16
12 Ковач Владислав Іванович 160.64 16.8
13 Житнікова Анастасія Валеріївна 160.45 16.3
14 Гараніна Яна Сергіївна 156.98 17
15 Михайлов Костянтин Андрійович 156.57 137.4 16.1
16 Король Дар`я Ігорівна 155.65 16.8
17 Чорноморченко Віктор Анатолійович 155.24 16.9
18 Стець Сергій Олексійович 154.63 16 +
19 Нікора Крістіна Юріївна 154.53 17.3
20 Васильєва Ксенія Василівна 152.29 15.8 +
21 Андрущенко Євгеній Олександрович 152.11 16.7 +
22 Самосьонок Альона Олегівна 150.65 17.5
23 Веселкова Віолетта Артемівна 150.45 16.3 +
24 Подвальна Вероніка Геннадіївна 150.35 131.6 15.8
25 Узун Марія Валеріївна 150.35 17.2
26 Майорова Дар`я Віталіївна 149.84 15.9
27 Поліщук Вадим Андрійович 148.61 128.6 17.1
28 Сапранкова Дар`я Олексіївна 148.10 16.8
29 Дойчева Оксана Дмитрівна 147.80 129.4 15.5
30 Рудковський Владислав Артемович 147.29 15.2
31 Деревенков Андрій Михайлович 146.80 125.4 15.7
32 Романюк Олена Русланівна 143.06 16.4
33 Деріглазова Карина Олександрівна 142.60 16
34 Дожа Дарина Петрівна 142.39 123.2 16.4 +
35 Бондаренко Ганна Олегівна 140.25 121 16.5
36 Захарченко Дарія Денисівна 139.43 120.2 16.5
37 Забара Аліна Юріївна 139.33 16.6
38 Янковський Дмитро Ігорович 138.72 15.6
39 Ліфашин Микита Ігорович 137.60 15.9 +
40 Міхова Ірина Андріївна 135.46 115.8 17
41 Козлов Ілля Михайлович 134.64 14.5
42 Карпова Ольга Олександрівна 133.52 15.5 +
43 Халковський Андрій Володимирович 133.21 15.2
44 Зав`ялова Ксенія Євгенівна 132.50 115.6 14.3
45 Нерсесян Михайло Карапетович 131.38 15
46 Симончик Віктор Русланович 131.07 13
47 Шершньов Микита Олегович 129.95 15.8 +
48 Діденко Юлія Сергіївна 129.03 16.5
49 Ахмедов Тегран Наміг огли 126.99 108.8 15.7
50 Мідоні Данієл Георгійович 126.51 15.6
51 Пташник Анастасія Романівна 126.07 15
52 Салькова Яніна Артурівна 125.87 16.1 +
53 Кірієнко Олена Андріївна 124.34 14.6
54 Гацюк Катерина Ігорівна 124.24 105.2 16.6
55 Кисельов Михайло Євгенійович 123.52 106.4 14.7
56 Романенко Дмитро Олександрович 123.32 13.9
57 Голубков Руслан Вячеславович 123.08 14.5 +
58 Горемульта Сергій Олексійович 121.79 104 15.4 +
59 Юхименко Дар`я Олегівна 120.77 12.8
60 Дев`яткіна Олена Володимирівна 120.67 14
61 Більська Ірина Віталіївна 115.26 15.4 +
#
ПІБ
P
Σ
С
Т
А
О
П
М
Д
Умовні позначення:
#
Порядковий номер у рейтинговому списку
ПІБ
Прізвище, ім'я, по-батькові абітурієнта
P
Рекомендовано до зарахування Держ. замовлення Договір на навчання
Σ
Сума всіх балів
С
Бали сертифікатів ЗНО або екзаменів
Т
Бали за творчі екзамени
А
Середній бал атестата
О
Додаткові бали за диплом олімпіади або конкурсу МАН
П
Додаткові бали для випускника підготовчого відділення
М
Учасник міжнародної олімпіади
Д
Оригінали документів
© 2010-2015 onaft.edu.ua
Розробка належить andy.od.ua
Theme from vstup.info