Конкурс

Вступна кампанія 2019
Одеська національна академія харчових технологій

Перелік напрямків » 123 Бакалавр (Мережеві технології та інтернет речей) (Мережеві технології та інтернет речей) » Список абітурієнтів на денній формі навчання Бакалавр

Сторінку оновлено 12:34 06 Серпня 2019 року.



#
ПІБ
P
Σ
С
Т
А
О
П
М
Д
1 Галіулін Владислав Дмитрович + 132.50 114.8 15.1 +
2 Березняков Михайло Вячеславович + 119.60 15 +
3 Чебанова Аніта Павлівна 181.31 159.95 17.8
4 Безсонов Микола Віталійович 180.90 159.05 18.3
5 Гуценко Данило Олегович 179.52 18.7
6 Дмитрієв Юрій Юрійович 177.28 152.5 17.9
7 Таужнянський Артем Вікторович 177.17 154.8 18.9
8 Осипов Артем Валентинович 175.85 18.2
9 Коршевенюк Максим Віталійович 174.53 149.95 17.8
10 Рациборинський Сергій Сергійович 172.74 150.95 18.4
11 Миронова Лілія Олександрівна 172.74 151.35 18
12 Чернишов Микита Ігорович 172.43 151.55 17.5
13 Дузь Антоніна Віталіївна 167.94 18.4
14 Мішкой Олександр Євгенович 167.40 142.9 18
15 Паламарчук Владислав Олександрович 165.29 144.45 17.6
16 Котенко Вячеслав Олександрович 163.86 139.5 18
17 Сайтарли Аліна Дмитрівна 162.95 18
18 Чобану Анджей Чіпріянович 162.54 141.75 17.6
19 Токарчук Даніїл Володимирович 161.16 141.2 16.8
20 Федченко Юрій Євгенович 160.90 16.3
21 Мельников Олег Олегович 159.38 139.75 16.5
22 Бардін Ярослав Юрійович 159.02 138.7 17.2
23 Димченко Микита Владиславович 157.49 138.5 15.9
24 Мельник Іван Ігорович 157.03 136.75 17.2
25 Дудко Тимур Владиславович 156.21 137.15 16
26 Тихомиров Олександр Борисович 154.22 16.8
27 Олійник Владислав Геннадійович 153.97 133.35 17.6
28 Корякіна Олександра Олександрівна 152.95 133.55 16.4
29 Юдте Олексій Костянтинович 151.27 16.8
30 Кісільов Олександр Олександрович 150.81 131.15 16.7
31 Зеленін Микола Олексійович 148.92 129.5 16.5
32 Ярушевська Аліна Василівна 148.67 125.5 17.4
33 Яровий Дмитро Олександрович 148.21 128.5 16.8
34 Василенко Анастасія Володимирівна 148.21 15.8
35 Дудченко Дмитро Вікторович 146.93 128.75 15.3
36 Кроплєс Євген Павлович 143.46 16.6
37 Швецов Валентин Юрійович 142.49 122 17.7
38 Ячменьов Володимир Сергійович 141.73 122.45 16.5 +
39 Лук`янчук Олександр Андрійович 137.75 116.6 15.8
40 Салі Валентин Степанович 137.39 17.3
41 Павлюченко Олександр Олександрович 136.92 115.2 16.4
42 Андросов Борислав Борисович 135.66 116.5 16.5
43 Гарас Володимир Вікторович 134.52 113.5 15.8
44 Болтавський Михайло Олександрович 134.13 114.5 17
45 Стоцький Дмитро Едуардович 133.93 16.8
46 Гроза Руслан Васильович 127.65 111.25 13.9
47 Загорулькін Олексій Юрійович 127.65 15.2
48 Калинюк Сергій Сергійович 125.26 12.8
49 Чорна Любов Юріївна 124.59 15.8
50 Алізаде Руслан Малік ОГЛИ 121.74 104.55 14.8 +
51 Джерештієв Артемій Романович 120.11 103.25 14.5
52 Шляховой Ілля Олександрович 118.88 101.85 14.7 +
53 Любчак Юрій Олегович 117.96 101.55 14.1
54 Калашніков Владислав Олексійович 116.32 95.5 16.3
55 Малайрєв Богдан Ігорович 115.64 95.75 15.4
56 Дегтяр Артем Петрович 112.25 95.75 14.3
57 Количев Дмитро Сергійович 18.67 0 18.3
58 Дергачов Максим Антонович 18.56 0 18.2
59 Устименков Костянтин Олексійович 18.16 0 17.8
#
ПІБ
P
Σ
С
Т
А
О
П
М
Д
Умовні позначення:
#
Порядковий номер у рейтинговому списку
ПІБ
Прізвище, ім'я, по-батькові абітурієнта
P
Рекомендовано до зарахування Держ. замовлення Договір на навчання
Σ
Сума всіх балів
С
Бали сертифікатів ЗНО або екзаменів
Т
Бали за творчі екзамени
А
Середній бал атестата
О
Додаткові бали за диплом олімпіади або конкурсу МАН
П
Додаткові бали для випускника підготовчого відділення
М
Учасник міжнародної олімпіади
Д
Оригінали документів
© 2010-2015 onaft.edu.ua
Розробка належить andy.od.ua
Theme from vstup.info