Конкурс

Вступна кампанія 2019
Одеська національна академія харчових технологій

Перелік напрямків » 123 Бакалавр (Розробка ігор та інтерактивних медіа у віртуальній реальності) (Розробка ігор та інтерактивних медіа у віртуальній реальності ) » Список абітурієнтів на денній формі навчання Бакалавр

Сторінку оновлено 23:19 16 Липня 2019 року.



#
ПІБ
P
Σ
С
Т
А
О
П
М
Д
1 Джигов Дмитро Юрійович 196.32 18.3
2 Матвеєва Марія Олегівна 188.89 19
3 Жар Михайло Юрійович 187.63 18.3
4 Протасов Даниїл Юрійович 185.69 18.1
5 Лойшин Максим Олександрович 185.08 18.8
6 Бєляєв Дмитро Олегович 184.88 17.4
7 Отношенко Анастасія Володимирівна 184.44 16.7
8 Лелікова Марія Артемівна 184.26 16.9
9 Савицька Єлізавета Олександрівна 184.21 18.8
10 Чебанова Аніта Павлівна 181.20 17.8
11 Багрій Катерина Володимирівна 181.03 18.2
12 Гуценко Данило Олегович 179.52 18.7
13 Вдовенко Богдан Романович 177.94 16.7
14 Дергачов Максим Антонович 177.23 0 18.2
15 Кулаков Валентин Алікович 176.61 154.55 18.6
16 Соколова Анастасія Олегівна 176.61 154.75 18.4
17 Антонов Данило Антонович 176.04 17.5
18 Антонов Данило Антонович 176.04 17.5
19 Осипов Артем Валентинович 175.85 154.2 18.2
20 Пацалюк Єлизавета Віталіївна 175.70 18.3
21 Устименков Костянтин Олексійович 174.98 0 17.8
22 Моісєєва Анастасія Андріївна 174.88 18.2
23 Горшков Нікіта Володимирович 172.94 16.6
24 Миронова Лілія Олександрівна 172.74 18
25 Чернишов Микита Ігорович 172.43 151.55 17.5
26 Різванов Ігор Олександрович 171.00 149.25 18.4
27 Гречек Володимир Володимирович 170.90 0 17.9
28 Білаш Олексій Олегович 169.73 16.9
29 Римський Максим Васильович 168.81 149.5 16
30 Таушанжи Рустам Русланович 168.71 17.6
31 Телих Давід Олександрович 168.25 17
32 Авдєєв Дмитро Сергійович 167.03 17.6
33 Кравченко Максим Сергійович 166.57 17.8
34 Казиміров Денис Сергійович 166.52 18.2
35 Нечепоренко Данило В`ячеславович 166.31 18
36 Гвоздецький Павло Олександрович 165.85 17
37 Савранська Евеліна Вадимівна 165.24 144.2 17.8
38 Костін Олексій Леонідович 163.97 17.2
39 Прокопова Анна Юріївна 163.71 17.6
40 Сайтарли Аліна Дмитрівна 162.95 18
41 Чобану Анджей Чіпріянович 162.54 17.6
42 Сапєльніков Арсеній Сергійович 159.27 17
43 Булгаков Євген Сергійович 159.27 17.4
44 Шкарпіта Георгій Олексійович 159.07 17.6
45 Бардін Ярослав Юрійович 159.02 0 17.2
46 Камбур Галина Дмитрівна 158.76 17.3
47 Шабанов Ілля Олександрович 158.30 16.7
48 Димченко Микита Владиславович 157.49 15.9
49 Количев Дмитро Сергійович 156.11 134.75 18.3
50 Олійник Владислав Геннадійович 153.97 17.6
51 Жигунов Іван Дмитрович 153.66 133.65 17
52 Пандаров Владислав Олексійович 152.44 16.9
53 Баран Богдан Романович 151.93 16
54 Долгов Нікіта Романович 151.78 16.4
55 Римський Михайло Олегович 151.42 16.8
56 Кісіль Єлизавета Денисівна 151.37 17
57 Хаджиогло Артем Владиславович 151.01 16.6
58 Кісільов Олександр Олександрович 150.81 16.7
59 Єлєнчак Данило Максимович 148.41 16.2
60 Яровий Дмитро Олександрович 148.21 16.8
61 Бомба Владислав Ігорович 147.65 17
62 Дудченко Дмитро Вікторович 146.93 15.3
63 Кальной Никита Юрійович 146.78 127 16.9
64 Стратулат Дмитро Іванович 144.88 16.3
65 Пантєлєєв Владислав Салманович 144.33 16.3
66 Лепетень Владислав Русланович 143.92 16.7
67 Полторак Павло Володимирович 142.04 16.1
68 Ячменьов Володимир Сергійович 141.73 16.5
69 Душин Віталій Ігорович 141.12 14.9
70 Фєдоркова Катерина Юріївна 140.91 16.1
71 Оганесян Максим Арамович 140.25 17.6
72 Андрусяк Костянтин Іванович 139.69 120.85 16.1
73 Томашпільський Ярослав Олександрович 138.77 16
74 Галущенко Віктор Русланович 138.16 15.3
75 Лук`янчук Олександр Андрійович 137.75 116.6 15.8
76 Передерко Антон Олегович 135.81 116.45 16.7
77 Болтавський Михайло Олександрович 134.13 17
78 Федоров Андрій Олександрович 133.11 15.9
79 Галіулін Владислав Дмитрович 132.60 114.8 15.1
80 Загорулькін Олексій Юрійович 127.65 15.2
81 Васильєв Артем Ігорович 126.33 16
82 Обельчак Владислав Станіславович 125.51 108.05 15
83 Калинюк Сергій Сергійович 125.26 12.8
84 Цинос Олексій Олексійович 123.88 17.4
85 Лукашина Дар`я Дмитрівна 122.09 15.9
86 Джерештієв Артемій Романович 120.11 14.5
87 Лаптюк Владислав Володимирович 119.49 102.35 14.8
88 Любчак Юрій Олегович 117.96 14.1
89 Голубков Руслан Вячеславович 114.03 14.5
90 Калашніков Владислав Олексійович 16.96 0 16.3
91 Зюзін Андрій Павлович 16.01 0 15.7
#
ПІБ
P
Σ
С
Т
А
О
П
М
Д
Умовні позначення:
#
Порядковий номер у рейтинговому списку
ПІБ
Прізвище, ім'я, по-батькові абітурієнта
P
Рекомендовано до зарахування Держ. замовлення Договір на навчання
Σ
Сума всіх балів
С
Бали сертифікатів ЗНО або екзаменів
Т
Бали за творчі екзамени
А
Середній бал атестата
О
Додаткові бали за диплом олімпіади або конкурсу МАН
П
Додаткові бали для випускника підготовчого відділення
М
Учасник міжнародної олімпіади
Д
Оригінали документів
© 2010-2015 onaft.edu.ua
Розробка належить andy.od.ua
Theme from vstup.info