Конкурс

Вступна кампанія 2019
Одеська національна академія харчових технологій

Перелік напрямків » 162 Бакалавр (Біотехнології та біоінженерія) (Біотехнології та біоінженерія) » Список абітурієнтів на денній формі навчання Бакалавр

Сторінку оновлено 23:18 16 Липня 2019 року.



#
ПІБ
P
Σ
С
Т
А
О
П
М
Д
1 Рогалевський Микола Володимирович 185.45 19.1
2 Потапенко Маргарита Олександрівна 184.42 19.6
3 Бабушко Ольга Станіславівна 184.11 19.1
4 Кішинська Марія Олександрівна 184.06 18.4
5 Ковальчук Роксолана Романівна 181.54 18.9
6 Лівітчук Руслана Олегівна 177.23 18.3
7 Синиця Вікторія Віталіївна 174.94 19
8 Гусевська Марія Сергіївна 174.78 19.1
9 Коваленко Олександр Федорович 174.47 18.4
10 Рейнт Юлія Петрівна 173.25 18.3
11 Мельник Катерина Петрівна 172.94 18.5
12 Іванов Владислав Володимирович 172.91 18.3
13 Мітюшина Катерина Олександрівна 172.76 17.7
14 Єремчук Давид Ігорович 172.74 17.9
15 Жубрєва Валерія Геннадіївна 171.77 18.8
16 Гайдаржи Ганна Євгенівна 170.77 17.5
17 Бурдіна Зоя Вячеславівна 170.68 18.3
18 Сошин Віктор Євгенійович 170.54 18.6
19 Кожухар Олександра Євгенівна 170.24 18
20 Вірова Олександра Максимівна 167.50 17.9
21 Шандрик Ксенія В`ячеславівна 167.08 18
22 Кравченко Олена Олексіївна 166.62 146.15 17.2
23 Дончу Анастасія Максимівна 166.16 18
24 Губська Юлія Олегівна 165.39 18.4
25 Бурдейна Вероніка Олегівна 165.19 18.9
26 Циган Світлана Анатоліївна 164.93 17.5
27 Завадська Олександра Анатоліївна 164.68 17.7
28 Богачик Анна Сергіївна 164.07 18.2
29 Пікаш Аліса Тарасівна 163.40 142.4 17.8
30 Тихоновська Анастасія Володимирівна 162.35 17.8
31 Комлєва Євгенія Андріївна 161.52 17.5
32 Міщенко Анна Олегівна 161.47 141.4 16.9
33 Кухарчук Віталіна Ігорівна 161.36 17.3
34 Кравченко Анастасія Олександрівна 160.97 18
35 Захарченко Тетяна Вячеславівна 160.65 15.9
36 Макарук Карина Ігорівна 159.48 137.95 18.4
37 Столбова Єлизавета Сергіївна 158.71 18.1
38 Молнар Крістіна Золтанівна 158.56 18
39 Делімарський Даніїл Євгенович 157.64 0
40 Захаренко Анна Сергіївна 152.13 15.7
41 Шеляг Софія Сергіївна 151.27 16.8
42 Ібрахімі Яким Езмарайович 150.81 130.15 14.8
43 Макарова Катерина Сергіївна 150.81 17
44 Кремповський Максим Русланович 149.69 16.3
45 Гужвинська Тетяна Вячеславівна 148.16 18
46 Осадчук Богдана Сергіївна 147.91 16.7
47 Вітенко Оксана Віталіївна 143.00 123.5 16.7
48 Колісник Поліна Павлівна 142.90 17.8
49 Досужа Влада Валеріївна 141.98 16.6
50 Дуков Іван Іванович 141.27 14.8
51 Чайка Діана Сергіївна 140.20 121.05 16.4
52 Мамалат Віталій Юрійович 138.67 15.4
53 Лихошерст Дар`я Костянтинівна 138.57 16.5
54 Ярмурська Улляна Ігорівна 138.06 118.45 16.9
55 Оуш Анастасія Валеріївна 137.39 115.55 16.5
56 Горун Кирило Олександрович 137.14 17.6
57 Марціс Віталій Васильович 136.55 17.1
58 Швецова Олена Євгенівна 136.34 15.6
59 Гілевіч Артем Олегович 135.00 116.65 15.7
60 Задорожня Аліна Вікторівна 134.54 16.6
61 Місевич Аміна Юріївна 132.59 18.2
62 Згама Олександр Сергійович 130.51 16.5
63 Кучерява Алла Валеріївна 128.01 17.4
64 Бабчук Людмила Сергіївна 124.99 16.7
65 Уманець Альона Андріївна 0.00 0 0
66 Денков Василь Іванович 0.00 0 0
67 Чіпчева Ольга Ігорівна 0.00 0 0
68 Проданова Ганна Олегівна 0.00 0 0
69 Курганов Юрій Павлович 0.00 0 0
70 Гайтина Лоліта Дмитрівна 0.00 0 0
#
ПІБ
P
Σ
С
Т
А
О
П
М
Д
Умовні позначення:
#
Порядковий номер у рейтинговому списку
ПІБ
Прізвище, ім'я, по-батькові абітурієнта
P
Рекомендовано до зарахування Держ. замовлення Договір на навчання
Σ
Сума всіх балів
С
Бали сертифікатів ЗНО або екзаменів
Т
Бали за творчі екзамени
А
Середній бал атестата
О
Додаткові бали за диплом олімпіади або конкурсу МАН
П
Додаткові бали для випускника підготовчого відділення
М
Учасник міжнародної олімпіади
Д
Оригінали документів
© 2010-2015 onaft.edu.ua
Розробка належить andy.od.ua
Theme from vstup.info