Конкурс

Вступна кампанія 2019
Одеська національна академія харчових технологій

Перелік напрямків » 073 Бакалавр (Управління персоналом) (Управління персоналом) » Список абітурієнтів на денній формі навчання Бакалавр

Сторінку оновлено 23:19 16 Липня 2019 року.



#
ПІБ
P
Σ
С
Т
А
О
П
М
Д
1 Лопатчук Олександра Петрівна 194.04 18.8
2 Лукашевич Маргарита Андріївна 184.01 18.5
3 Петренко Катерина Олександрівна 181.46 17.9
4 Бондаренко Владислав Анатолійович 180.74 18.3
5 Зайцева Ангеліна Олегівна 177.79 18.6
6 Муркалова Дарина Іванівна 176.72 17.8
7 Шумейко Влада Миколаївна 175.72 17.7
8 Параскева Владислава Олександрівна 173.09 17.4
9 Протасова Тетяна Михайлівна 171.77 18.5
10 Онілова Олександра Олександрівна 168.75 18.4
11 Соловйова Анастасія Андріївна 165.34 18.7
12 Путковська Тетяна Олександрівна 164.59 17.5
13 Луценко Анна Олексіївна 163.30 17.9
14 Чеботар Валерія Георгіївна 162.82 17.4
15 Гетьман Тетяна Віталіївна 161.98 17.8
16 Піскун Софія Олександрівна 160.85 18.1
17 Мітакі Марія Костянтинівна 160.24 17.7
18 Колєв Олександр Олександрович 160.22 17.3
19 Кравченко Валерія Миколаївна 159.73 17.6
20 Станєва Аліна Валеріївна 156.89 18.4
21 Назаренко Антон Миколайович 156.89 17.8
22 Гребенюк Анастасія Олександрівна 156.77 16.3
23 Болгарина Владислава Дмитрівна 155.14 17
24 Гайчева Вікторія Олександрівна 155.14 15.7
25 Наход Анастасія Василівна 154.73 15.5
26 Денисова Каріна Віталіївна 154.73 17.1
27 Кулічкова Валентина Дмитрівна 154.12 17.5
28 Горбачова Ганна Максимівна 154.02 16.4
29 Козлова Дарина Олександрівна 153.67 16.9
30 Вовк Анна Олексіївна 153.51 16.8
31 Варакута Данило Андрійович 152.49 17
32 Добрєва Анна Юріївна 150.25 17.1
33 Флакей Олена Костянтинівна 150.13 16.5
34 Батогівська Василина Володимирівна 149.94 17.8
35 Григор`ян Олена Володимирівна 149.74 129.8 17
36 Токаренко Дар`я Олександрівна 148.88 18
37 Адаменко Анастасія Ігорівна 148.88 17.3
38 Кірова Наталія Анатоліївна 148.57 16
39 Швайка Вікторія Романівна 148.31 16.8
40 Бурлаченко Катерина Русланівна 147.90 16.2
41 Ковтун Лілія Петрівна 147.49 18
42 Ліпська Діана Юріївна 146.78 17.5
43 Ткаченко Анастасія Вадимівна 146.49 16.6
44 Костова Дар`я Анатоліївна 146.37 125.9 17.6
45 Варшкевич Поліна Максимівна 146.17 16.8
46 Делі Анатолій Анатолійович 146.06 16.8
47 Кербут Тетяна Валеріївна 145.96 17.6
48 Блідар Вікторія Миколаївна 145.76 122.6 17.5
49 Циганкова Світлана Вікторівна 145.04 18
50 Гнап Тетяна Олександрівна 144.51 15.8
51 Димитрашко Сергій Романович 144.41 17
52 Курдова Олена Володимирівна 142.80 16.6
53 Курочка Тетяна Олегівна 142.74 17
54 Лисенко Вікторія Олексіївна 142.19 16.4
55 Покотило Олександра Вікторівна 141.37 17.1
56 Балан Сергій Русланович 140.66 122 15.9
57 Чигирина Марія Сергіївна 140.15 16.2
58 Головчук Данило Сергійович 139.84 16.9
59 Гончарук Людмила Романівна 138.82 16.3
60 Кашуба Катерина Андріївна 138.11 16.9
61 Черниш Анастасія Сергіївна 137.90 17.2
62 Маруга Олександр Олександрович 136.81 15.5
63 Гросу Діана Романівна 136.48 15.7
64 Мазурак Анастасія Анатоліївна 135.77 17.3
65 Колінщук Владислава Валеріївна 134.94 16.9
66 Ісмаілова Вікторія Ялчинівна 133.93 16.2
67 Миронюк Владислав Ігорович 133.82 13.6
68 Карасьова Дар`я Вадимівна 131.89 17.3
69 Слєсаренко Єгор Євгенович 127.60 16.3
70 Логвінова Оксана Юріївна 126.72 16.8
71 Мазурик Анна Олександрівна 126.58 16.9
72 Арабаджи Ірина 124.64 18.2
73 Малайрєв Богдан Ігорович 118.81 15.4
74 Позняков Валентин Дмитрович 118.73 101.2 15.2
75 Георгієв Дем`ян Сергійович 17.95 0 17.6
76 Жабокрицька Аліна Андріївна 16.52 0 16.2
#
ПІБ
P
Σ
С
Т
А
О
П
М
Д
Умовні позначення:
#
Порядковий номер у рейтинговому списку
ПІБ
Прізвище, ім'я, по-батькові абітурієнта
P
Рекомендовано до зарахування Держ. замовлення Договір на навчання
Σ
Сума всіх балів
С
Бали сертифікатів ЗНО або екзаменів
Т
Бали за творчі екзамени
А
Середній бал атестата
О
Додаткові бали за диплом олімпіади або конкурсу МАН
П
Додаткові бали для випускника підготовчого відділення
М
Учасник міжнародної олімпіади
Д
Оригінали документів
© 2010-2015 onaft.edu.ua
Розробка належить andy.od.ua
Theme from vstup.info