Конкурс

Вступна кампанія 2019
Одеська національна академія харчових технологій

Перелік напрямків » 122 Бакалавр (Інформаційні технології проектування) (Інформаційні технології проектування ) » Список абітурієнтів на денній формі навчання Бакалавр

Сторінку оновлено 12:34 06 Серпня 2019 року.



#
ПІБ
P
Σ
С
Т
А
О
П
М
Д
1 Прокопова Анна Юріївна + 163.71 142.9 17.6 +
2 Сайтарли Аліна Дмитрівна + 162.95 141.75 18 +
3 Стойчєв Костянтин Русланович + 151.42 132.15 16.3 +
4 Кудлінський Костянтин Олександрович + 137.96 118.95 16.3 +
5 Маєвський Юлій Олексійович 194.69 18
6 Жар Михайло Юрійович 187.63 165.65 18.3
7 Воржов Дмитро Ігорович 186.15 18.8
8 Турченко Карина Віталіївна 182.48 160.4 18.5
9 Спасібко Маргарита Валентинівна 179.57 17.7
10 Гуценко Данило Олегович 179.52 18.7
11 Орлов Євгеній Сергійович 177.17 155.7 18
12 Миронова Лілія Олександрівна 172.74 151.35 18
13 Сторожук Максим Валерійович 170.19 149.95 16.9
14 Бейда Аліна Миколаївна 169.68 147.75 18.6
15 Казиміров Денис Сергійович 166.52 145.05 18.2
16 Гринь Анна Валеріївна 166.41 17.7
17 Колесник Костянтин Сергійович 162.59 142 17.4
18 Мельников Олег Олегович 159.38 139.75 16.5
19 Камбур Галина Дмитрівна 158.76 138.35 17.3
20 Якубчинський Кирило Віталійович 158.25 16.5
21 Маналатій Максим Володимирович 157.44 17.6
22 Коноплян Михайло Сергійович 156.32 136.65 16.6
23 Буруков Олександр Васильович 156.11 15.5
24 Діденко Богдан Миколайович 155.81 135.35 17.4
25 Єфремова Марія Юріївна 154.02 133.6 17.4
26 Олійник Владислав Геннадійович 153.97 133.35 17.6
27 Вотченко Олександра Сергіївна 153.71 17.8
28 Пантелей Ігор Олександрович 153.20 131.75 15.5
29 Наконечний Іван Анатолійович 152.85 133.05 16.8
30 Коновал Євгеній Віталійович 151.98 132.9 16.1
31 Римський Михайло Олегович 151.42 131.65 16.8
32 Кісільов Олександр Олександрович 150.81 131.15 16.7
33 Вальц Ростислав Ігорович 149.69 16.3
34 Уколова Тетяна Ігорівна 149.07 15.9
35 Глушко Сергій Олексійович 148.57 125.8 17
36 Калугіна Катерина Дмитрівна 148.31 17
37 Шарова Катерина Олександрівна 148.26 18
38 Кофман Софія Борисівна 144.64 127.4 14.4
39 Андрусяк Костянтин Іванович 139.69 120.85 16.1
40 Лук`янчук Олександр Андрійович 137.75 116.6 15.8
41 Дімов Андрій Геннадійович 134.64 116.8 15.2 +
42 Стоцький Дмитро Едуардович 133.93 114.5 16.8
43 Чуйкін Данило Євгенійович 133.93 115.5 15.8
44 Галіулін Владислав Дмитрович 132.50 114.8 15.1
45 Лебідь Віктор Віталійович 132.18 15.9
46 Мірненко Нікіта Віталійович 131.14 110.05 16
47 Загорулькін Олексій Юрійович 127.65 15.2
48 Калинюк Сергій Сергійович 125.26 12.8
49 Крись Ростіслав Сергійович 123.39 104.7 13.9
50 Квінчук Алла Миколаївна 120.11 17.1
51 Семко Андрій Володимирович 118.68 14
52 Любчак Юрій Олегович 117.96 101.55 14.1
53 Калашніков Владислав Олексійович 116.32 95.5 16.3
54 Количев Дмитро Сергійович 18.67 0 18.3
55 Дергачов Максим Антонович 18.56 0 18.2
56 Гречек Володимир Володимирович 18.26 0 17.9
57 Устименков Костянтин Олексійович 18.16 0 17.8
#
ПІБ
P
Σ
С
Т
А
О
П
М
Д
Умовні позначення:
#
Порядковий номер у рейтинговому списку
ПІБ
Прізвище, ім'я, по-батькові абітурієнта
P
Рекомендовано до зарахування Держ. замовлення Договір на навчання
Σ
Сума всіх балів
С
Бали сертифікатів ЗНО або екзаменів
Т
Бали за творчі екзамени
А
Середній бал атестата
О
Додаткові бали за диплом олімпіади або конкурсу МАН
П
Додаткові бали для випускника підготовчого відділення
М
Учасник міжнародної олімпіади
Д
Оригінали документів
© 2010-2015 onaft.edu.ua
Розробка належить andy.od.ua
Theme from vstup.info