Конкурс

Вступна кампанія 2019
Одеська національна академія харчових технологій

Перелік напрямків » 122 Бакалавр (Інформаційні управляючі системи та технології) (Інформаційні управляючі системи та технології) » Список абітурієнтів на денній формі навчання Бакалавр

Сторінку оновлено 23:18 16 Липня 2019 року.



#
ПІБ
P
Σ
С
Т
А
О
П
М
Д
1 Брайко Владислава Валеріївна 184.88 162.95 18.3
2 Грицишин Владислав Ігорович 180.95 18.7
3 Дергачов Максим Антонович 177.23 155.55 18.2
4 Орлов Євгеній Сергійович 177.17 18
5 Пацалюк Єлизавета Віталіївна 175.70 18.3
6 Іщенко Дмитро Миколайович 175.41 150.1 18.5
7 Устименков Костянтин Олексійович 174.98 153.75 17.8
8 Хмельниченко Світлана Русланівна 174.17 18.8
9 Миронова Лілія Олександрівна 172.74 18
10 Максимов Олег Васильович 171.16 19
11 Гречек Володимир Володимирович 170.90 149.65 17.9
12 Білаш Олексій Олегович 169.73 16.9
13 Малиновський Павло Володимирович 169.58 17.5
14 Печарський Руслан Петрович 169.27 17
15 Приймаченко Роман Максимович 169.22 18.2
16 Римський Максим Васильович 168.81 149.5 16
17 Авдєєв Дмитро Сергійович 167.03 17.6
18 Сайтарли Аліна Дмитрівна 162.95 18
19 Лєсков Денис Юрійович 162.08 16.7
20 Степаненко Андрій Зореславович 161.11 140.95 17
21 Федченко Юрій Євгенович 160.90 16.3
22 Перстньов Даніїл Ільїч 160.80 140.65 17.2
23 Мартинов Андрій Євгенович 158.00 17.9
24 Реймер Данило Денисович 157.08 16.2
25 Количев Дмитро Сергійович 156.11 0 18.3
26 Айтбаєв Дмитро Олександрович 153.05 132.85 17.2
27 Наконечний Іван Анатолійович 152.85 133.05 16.8
28 Лі Владислав В`ячеславович 152.59 16.7
29 Кісільов Олександр Олександрович 150.81 16.7
30 Димовський Микита Сергійович 149.92 16.3
31 Воденюк Олександра Вадимівна 149.74 16.7
32 Провороцький Ярослав Юрійович 149.02 15.6
33 Желіковський Артем Володимирович 146.54 17.8
34 Руденко Руслан Вікторович 145.45 14.2
35 Корсіков Володимир Володимирович 144.13 16.4
36 Томашпільський Ярослав Олександрович 138.77 16
37 Лук`янчук Олександр Андрійович 137.75 116.6 15.8
38 Шинкарьов Вячеслав Віталійович 136.94 15.7
39 Болтавський Михайло Олександрович 134.13 17
40 Стоцький Дмитро Едуардович 133.93 16.8
41 Галіулін Владислав Дмитрович 132.60 114.8 15.1
42 Смоляк Євгеній Петрович 130.61 111.05 17
43 Родовенко Олексій Юрійович 129.08 15.3
44 Загорулькін Олексій Юрійович 127.65 15.2
45 Загородній Михайло Юрійович 126.84 107.35 17.5
46 Корнієнко Павло Сергійович 126.63 14.6
47 Обельчак Владислав Станіславович 125.51 0 15
48 Калинюк Сергій Сергійович 125.26 12.8
49 Йотов Богдан Божидарович 125.26 106.9 15.9
50 Цинос Олексій Олексійович 123.88 17.4
51 Георгієв Станіслав Олегович 121.89 12.2
52 Лаптюк Владислав Володимирович 119.49 14.8
53 Любчак Юрій Олегович 117.96 14.1
54 Сергунов Максим Олегович 117.15 14.3
55 Демиденко Микола Геннадійович 112.00 14.4
56 Кулаков Валентин Алікович 18.97 0 18.6
57 Москаленко Сергій Сергійович 17.03 0 16.7
#
ПІБ
P
Σ
С
Т
А
О
П
М
Д
Умовні позначення:
#
Порядковий номер у рейтинговому списку
ПІБ
Прізвище, ім'я, по-батькові абітурієнта
P
Рекомендовано до зарахування Держ. замовлення Договір на навчання
Σ
Сума всіх балів
С
Бали сертифікатів ЗНО або екзаменів
Т
Бали за творчі екзамени
А
Середній бал атестата
О
Додаткові бали за диплом олімпіади або конкурсу МАН
П
Додаткові бали для випускника підготовчого відділення
М
Учасник міжнародної олімпіади
Д
Оригінали документів
© 2010-2015 onaft.edu.ua
Розробка належить andy.od.ua
Theme from vstup.info