Конкурс

Вступна кампанія 2019
Одеська національна академія харчових технологій

Перелік напрямків » 122 Бакалавр (Інформаційні системи та ІТ-комерція) (Інформаційні системи та ІТ-комерція) » Список абітурієнтів на денній формі навчання Бакалавр

Сторінку оновлено 23:19 16 Липня 2019 року.



#
ПІБ
P
Σ
С
Т
А
О
П
М
Д
1 Березоруцька Олена Валеріївна 188.04 19
2 Макаренко Анна Олександрівна 185.64 18.4
3 Чебанова Аніта Павлівна 181.20 17.8
4 Узунов Артем Данилович 179.62 18.2
5 Дергачов Максим Антонович 177.23 0 18.2
6 Арутюнян Артем Арменович 175.85 17.7
7 Пацалюк Єлизавета Віталіївна 175.70 18.3
8 Устименков Костянтин Олексійович 174.98 0 17.8
9 Гречек Володимир Володимирович 170.90 0 17.9
10 Павлов Сергій Сергійович 170.85 17.8
11 Сторожук Максим Валерійович 170.19 16.9
12 Главчук Олександра Євгеніївна 167.43 18
13 Казиміров Денис Сергійович 166.52 18.2
14 Білецький Георгій Олександрович 164.27 15.9
15 Гостев Станіслав Олександрович 164.12 15.9
16 Димченко Микита Владиславович 157.49 138.5 15.9
17 Коломієць Аліна Сергіївна 157.13 136.95 17.1
18 Візняк Владислав Олександрович 157.03 16.1
19 Коноплян Михайло Сергійович 156.32 16.6
20 Количев Дмитро Сергійович 156.11 0 18.3
21 Андріюк Микита Олександрович 155.96 16.3
22 Діденко Богдан Миколайович 155.81 17.4
23 Козубенко Олександр Сергійович 154.12 17.8
24 Олійник Владислав Геннадійович 153.97 17.6
25 Жигунов Іван Дмитрович 153.66 133.65 17
26 Пантелей Ігор Олександрович 153.20 15.5
27 Поліщук Павло Андрійович 149.18 16.4
28 Бєлий Олександр Юрійович 148.62 17.5
29 Білоус Роман Насимович 148.61 15.2
30 Тімовський Денис Геннадійович 145.91 17
31 Руденко Руслан Вікторович 145.45 14.2
32 Райчев Іван Іванович 142.95 15.8
33 Матюшков Олександр Олександрович 142.24 17.4
34 Ячменьов Володимир Сергійович 141.73 16.5
35 Галущенко Віктор Русланович 138.16 15.3
36 Топчанюк Богдан Миколайович 138.06 14.3
37 Салі Валентин Степанович 137.39 17.3
38 Голядкін Ярослав Андрійович 137.34 18.6
39 Павлюченко Олександр Олександрович 136.92 115.2 16.4
40 Юніченко Георгій Сергійович 135.51 15.8
41 Гарас Володимир Вікторович 134.52 15.8
42 Нагленко Олександр Сергійович 133.98 16.1
43 Дьяченко Олександр Сергійович 133.98 16.6
44 Олейніков Олег Юрійович 133.11 15.3
45 Федоров Андрій Олександрович 133.11 15.9
46 Губанов Данило Андрійович 128.93 17
47 Додул Дмитро Павлович 127.04 15.3
48 Чернявський Максим Олегович 126.99 15.4
49 Обельчак Владислав Станіславович 125.51 0 15
50 Калинюк Сергій Сергійович 125.26 12.8
51 Йотов Богдан Божидарович 125.26 106.9 15.9
52 Лаптюк Владислав Володимирович 119.49 14.8
53 Семко Андрій Володимирович 118.68 14
54 Любчак Юрій Олегович 117.96 14.1
55 Савенко Данило Романович 117.45 13.3
56 Калашніков Владислав Олексійович 116.32 95.5 16.3
57 Малайрєв Богдан Ігорович 115.64 15.4
58 Голубков Руслан Вячеславович 114.03 14.5
59 Кулаков Валентин Алікович 18.97 0 18.6
60 Мельников Олег Олегович 16.83 16.5
#
ПІБ
P
Σ
С
Т
А
О
П
М
Д
Умовні позначення:
#
Порядковий номер у рейтинговому списку
ПІБ
Прізвище, ім'я, по-батькові абітурієнта
P
Рекомендовано до зарахування Держ. замовлення Договір на навчання
Σ
Сума всіх балів
С
Бали сертифікатів ЗНО або екзаменів
Т
Бали за творчі екзамени
А
Середній бал атестата
О
Додаткові бали за диплом олімпіади або конкурсу МАН
П
Додаткові бали для випускника підготовчого відділення
М
Учасник міжнародної олімпіади
Д
Оригінали документів
© 2010-2015 onaft.edu.ua
Розробка належить andy.od.ua
Theme from vstup.info