Конкурс

Вступна кампанія 2019
Одеська національна академія харчових технологій

Перелік напрямків » 076 Бакалавр (Комерційна діяльність та товарознавство і експертиза в митній справі) - тільки контракт (Комерційна діяльність та товарознавство і експертиза в митній справі) » Список абітурієнтів на денній формі навчання Бакалавр

Сторінку оновлено 12:33 06 Серпня 2019 року.



#
ПІБ
P
Σ
С
Т
А
О
П
М
Д
1 Поліщук Вадим Андрійович + 144.94 17.1 +
2 Солтановська Антоніна Анатоліївна + 141.58 16 +
3 Скульниченко Станіслав Юрійович + 140.25 119.4 15.4 +
4 Копієвський Олександр Сергійович + 136.48 14.2 +
5 Хіміч Ростислав Сергійович + 125.56 14.9 +
6 Глухіх Данило Сергійович + 124.64 105.6 16.6 +
7 Булгар Денис Миколайович + 124.02 16.8 +
8 Плюта Костянтин Валерійович + 122.98 15.3 +
9 Недзельська Нателла Гочаївна + 117.20 13.6 +
10 Пихальський Ярослав Ігорович + 116.79 14.9 +
11 Ведрашко Марина Сергіївна + 116.73 0 13 +
12 Цибуля Владислав Валерійович + 115.69 14 +
13 Кузнєцова Юлія Андріївна 186.15 18.8
14 Пономарьов Максим Іванович 179.01 17.5
15 Д`яченко Яна Андріївна 170.14 16.6
16 Решетняк Дар`я Олександрівна 167.28 146 18
17 Михайліченко Єгор Юрійович 166.77 17.1
18 Войновська Ксенія Павлівна 164.12 17.7
19 Новік Софія Сергіївна 163.10 17.8
20 Житнікова Анастасія Валеріївна 160.34 16.3
21 Узун Ксенія Віталіївна 160.04 18
22 Таушанжи Богдан Анатолійович 158.71 17
23 Чебанова Тетяна Романівна 157.00 134.1 16.8
24 Михайлов Костянтин Андрійович 156.88 137.7 16.1
25 Богданова Ольга Анатоліївна 155.86 17.1
26 Посту Олександра Олегівна 154.29 131.7 16.6
27 Хлівнюк Андрій Ігорович 153.51 15.1
28 Рудковська Єлизавета Олександрівна 152.08 17.3
29 Мазур Владислав Юрійович 151.37 17.5
30 Білоус Дар`я Сергіївна 149.53 15.8
31 Купрій Єлизавета Володимирівна 148.88 127.5 15.6
32 Доценко Еміль Святославович 148.00 16.7
33 Узун Марія Валеріївна 146.47 17.2
34 Нертік Альона Юріївна 144.64 15.3
35 Бурдейний Олексій Юрійович 144.10 17.9
36 Парасочка Владислава Володимирівна 143.92 14.5
37 Буяновська Уляна Олегівна 143.82 16
38 Ялинич Данило Євгенович 142.90 15.4
39 Мельник Денис Олександрович 139.64 121.3 15.6
40 Скачко Артем Олексійович 137.90 119.5 15.7
41 Вузіян Ксенія Юріївна 136.88 16.1
42 Березуцький Віталій Вікторович 136.61 15.7
43 Міхова Ірина Андріївна 136.48 116.8 17
44 Козлов Ілля Михайлович 135.76 14.5
45 Голуб Катерина Віталіївна 135.35 16.5
46 Забожко Олександра Володимирівна 135.05 17
47 Ахмедов Тегран Наміг огли 129.95 111.7 15.7
48 Семенюк Діана Олександрівна 122.50 15.3
49 Войцеховська Дар`я Дмитрівна 117.91 99.9 15.7
50 Соломєнцев Микита Вячеславович 111.79 12.6
51 Бурдейний Михайло Ігорович 111.49 94.6 14.7
52 Малько Данііл Євгенійович 110.67 94.9 13.6
#
ПІБ
P
Σ
С
Т
А
О
П
М
Д
Умовні позначення:
#
Порядковий номер у рейтинговому списку
ПІБ
Прізвище, ім'я, по-батькові абітурієнта
P
Рекомендовано до зарахування Держ. замовлення Договір на навчання
Σ
Сума всіх балів
С
Бали сертифікатів ЗНО або екзаменів
Т
Бали за творчі екзамени
А
Середній бал атестата
О
Додаткові бали за диплом олімпіади або конкурсу МАН
П
Додаткові бали для випускника підготовчого відділення
М
Учасник міжнародної олімпіади
Д
Оригінали документів
© 2010-2015 onaft.edu.ua
Розробка належить andy.od.ua
Theme from vstup.info