Конкурс

Вступна кампанія 2019
Одеська національна академія харчових технологій

Перелік напрямків » 181 Бакалавр (Технології продуктів бродіння та виноробства) (Технології продуктів бродіння та виноробства) » Список абітурієнтів на денній формі навчання Бакалавр

Сторінку оновлено 23:18 16 Липня 2019 року.



#
ПІБ
P
Σ
С
Т
А
О
П
М
Д
1 Заблоцька Каріна Олегівна 185.61 155.7 19.2
2 Ткач Анна Сергіївна 185.07 146.2 18.2 10
3 Голубкова Анна Сергіївна 184.10 151.99 18.5 10
4 Макевич Софія Віталіївна 171.51 17.9
5 Синиця Вікторія Віталіївна 171.31 148.95 19
6 Гедзул Діана Михайлівна 170.19 148.65 18.2
7 Гуляєва Аліна Юріївна 168.25 18.4
8 Губська Юлія Олегівна 165.65 18.4
9 Тарасова Ольга Олександрівна 164.88 17.4
10 Калін Андрій Олександрович 164.75 138.05 17.2
11 Вірова Олександра Максимівна 164.74 132.9 17.9
12 Колісник Анастасія Анатоліївна 163.05 133.05 16.8 10
13 Доценко Софія Євгенівна 159.58 137.85 18.6
14 Шлапацький Іван Володимирович 159.58 139.55 16.9
15 Чебаненко Оксана Юріївна 158.40 126.5 18.5
16 Дорошенко Артем Костянтинович 157.44 16.9
17 Стародуб Катерина Олександрівна 157.10 19.1
18 Горобець Артем Олександрович 155.56 17.8
19 Печериця Михайло В`ячеславович 154.87 16.5
20 Міщенко Анна Олегівна 154.38 134.45 16.9
21 Нікітіна Яна Сергіївна 154.14 130.05 18.1
22 Шаповалова Олександра Віталіївна 153.96 126.75 17
23 Макарова Катерина Сергіївна 153.46 17
24 Бойкова Марія Вячеславівна 151.47 18.4
25 Михайлова Єлизавета Костянтинівна 151.17 127.8 17.5
26 Артеменко Денис Олегович 150.55 127.7 17
27 Киричук Тетяна Олегівна 150.39 127.05 17.5
28 Комарова Дар`я Олександрівна 149.74 17.8
29 Олєйнік Олеся Ігорівна 148.41 16.3
30 Башкірова Вікторія Денисівна 148.21 15.7
31 Васенко Дар`я Олексіївна 146.83 17.4
32 Самофалова Марина Русланівна 146.37 17.7
33 Ібрахімі Яким Езмарайович 146.12 125.65 14.8
34 Дубровіна Тетяна Олександрівна 145.44 121.45 15.6
35 Богданович Анастасія Миколаївна 143.89 16.5
36 Виноградова Вікторія Валентинівна 143.62 15.6
37 Козачок Ірина Віталіївна 142.74 17.7
38 Циганкова Світлана Вікторівна 142.19 18
39 Бармаков Антон Євгенійович 142.12 120.1 16.5
40 Бровко Анастасія Сергіївна 140.09 16.9
41 Кучеров Олександр Ілліч 139.33 16.6
42 Клименко Марія Миколаївна 135.98 15.2
43 Вітенко Оксана Віталіївна 134.64 115.3 16.7
44 Райлян Марія Василівна 134.64 16.3
45 Оуш Анастасія Валеріївна 131.40 109.8 16.5
46 Горбатський Іван Максимович 130.47 108.2 17.2
47 Гребньов Олег Русланович 130.05 111.3 16.2
48 Петриченко Марина Олексіївна 128.73 16.1
49 Литвин Олександра Олександрівна 128.65 17.3
50 Романенко Микита Вячеславович 128.49 15.8
51 Марціс Віталій Васильович 127.72 102.15 17.1
52 Альошкина Вікторія Володимирівна 127.30 17.4
53 Ашаєв Самір Ікбалович 126.99 15.4
54 Лукашина Дар`я Дмитрівна 126.51 15.9
55 Шлапацький Дмитро Володимирович 125.87 14.9
56 Козадаєва Юлія Валентинівна 120.36 15.2
57 Бределєв Олександр Сергійович 117.46 97.6 15.3 9
58 Міцюк Максим Олександрович 114.90 15
59 Терентьєва Ілона Віталіївна 111.95 14
#
ПІБ
P
Σ
С
Т
А
О
П
М
Д
Умовні позначення:
#
Порядковий номер у рейтинговому списку
ПІБ
Прізвище, ім'я, по-батькові абітурієнта
P
Рекомендовано до зарахування Держ. замовлення Договір на навчання
Σ
Сума всіх балів
С
Бали сертифікатів ЗНО або екзаменів
Т
Бали за творчі екзамени
А
Середній бал атестата
О
Додаткові бали за диплом олімпіади або конкурсу МАН
П
Додаткові бали для випускника підготовчого відділення
М
Учасник міжнародної олімпіади
Д
Оригінали документів
© 2010-2015 onaft.edu.ua
Розробка належить andy.od.ua
Theme from vstup.info