Конкурс

Вступна кампанія 2019
Одеська національна академія харчових технологій

Перелік напрямків » 181 Бакалавр (Технології зберігання і переробки зерна) (Технології зберігання і переробки зерна) » Список абітурієнтів на денній формі навчання Бакалавр

Сторінку оновлено 23:18 16 Липня 2019 року.



#
ПІБ
P
Σ
С
Т
А
О
П
М
Д
1 Савенко Анастасія Сергіївна 183.84 148.4 18.3 10
2 Цюрукало Анастасія Сергіївна 182.02 0
3 Казакова Аріна Вячеславівна 179.16 154.2 18
4 Ковальчук Роксолана Романівна 178.21 147.5 18.9
5 Голубкова Анна Сергіївна 173.59 18.5 10
6 Коваленко Олександр Федорович 173.56 18.4
7 Бродарська Анна Віталіївна 172.53 150.15 19
8 Шульга Марина Станіславівна 170.26 17.3
9 Гедзул Діана Михайлівна 170.19 148.65 18.2
10 Піліпенець Влада Юріївна 164.67 132.08 17.2 9
11 Когутенко Поліна Вікторівна 163.35 141.85 18.3
12 Столбова Єлизавета Сергіївна 162.04 18.1
13 Гроцький Владислав Андрійович 162.04 137.75 18
14 Кравченко Анастасія Олександрівна 161.30 129.65 18
15 Циган Світлана Анатоліївна 161.19 133 17.5
16 Горобець Артем Олександрович 155.56 17.8
17 Туз Ілля Вадимович 155.30 18.2
18 Гнилиця Сергій Миколайович 154.41 16.3
19 Оберемок Владислав Павлович 153.66 17.3
20 Комарова Дар`я Олександрівна 152.73 17.8
21 Кардаш Марина Олександрівна 150.55 17.3
22 Киричук Тетяна Олегівна 150.39 127.05 17.5
23 Кравченко Катерина Вячеславівна 148.10 124.55 17.8
24 Соколова Лариса Олександрівна 148.02 119.8 15.7
25 Шинкарук Анастасія Ігорівна 147.89 115.35 16.8 10
26 Грінченко Діана Сергіївна 145.98 17.3
27 Козачок Ірина Віталіївна 142.74 17.7
28 Рибчук Ярослав Сергійович 137.97 16
29 Турецький Микита Олександрович 137.33 116.1 15.9
30 Фастовець Анастасія Михайлівна 135.36 17.3 9
31 Харишина Яна Ігорівна 135.35 107.9 16
32 Савицький Дмитро Володимирович 134.69 16
33 Клименко Марія Миколаївна 133.31 15.2
34 Євсєєва Ольга Вікторівна 132.40 112.8 17
35 Онищак Іван Іванович 132.35 15.9
36 Криворучко Олена Олександрівна 130.99 17
37 Бородіна Вікторія Олександрівна 130.62 102.75 14.8 8
38 Горбатський Іван Максимович 130.47 108.2 17.2
39 Гребньов Олег Русланович 130.05 111.3 16.2
40 Оуш Анастасія Валеріївна 128.83 109.8 16.5
41 Поліщук Анастасія Ігорівна 128.42 110.2 16.1
42 Беззубко Віта Володимирівна 126.33 0
43 Козадаєва Юлія Валентинівна 122.77 15.2
44 Мащук Олександр Володимирович 121.99 16.9
45 Якобчак Дар`я Максимівна 120.05 101.7 16
46 Аріфуллова Інна Михайлівна 119.42 15.3
47 Тимофіївський Вячеслав Сергійович 116.57 94.15 15.7
48 Кравець Станіслав Олександрович 115.80 97.7 13.6
#
ПІБ
P
Σ
С
Т
А
О
П
М
Д
Умовні позначення:
#
Порядковий номер у рейтинговому списку
ПІБ
Прізвище, ім'я, по-батькові абітурієнта
P
Рекомендовано до зарахування Держ. замовлення Договір на навчання
Σ
Сума всіх балів
С
Бали сертифікатів ЗНО або екзаменів
Т
Бали за творчі екзамени
А
Середній бал атестата
О
Додаткові бали за диплом олімпіади або конкурсу МАН
П
Додаткові бали для випускника підготовчого відділення
М
Учасник міжнародної олімпіади
Д
Оригінали документів
© 2010-2015 onaft.edu.ua
Розробка належить andy.od.ua
Theme from vstup.info