Конкурс

Вступна кампанія 2019
Одеська національна академія харчових технологій

Перелік напрямків » 181 Бакалавр (Ресторанні технології здорового харчування) (Ресторанні технології здорового харчування) » Список абітурієнтів на денній формі навчання Бакалавр

Сторінку оновлено 12:32 06 Серпня 2019 року.



#
ПІБ
P
Σ
С
Т
А
О
П
М
Д
1 Шоколенко Катерина Олександрівна + 176.10 17.5 +
2 Котенкова Вікторія Олексіївна + 167.71 143.2 18 +
3 Домбровська Маша Ігорівна + 160.91 17.6 10 +
4 Дундар Андрій Феліксович + 152.73 15.4 +
5 Аріфуллова Інна Михайлівна + 121.81 15 +
6 Багрінцева Єлизавета Борисівна + 166.16 145.6 17.3
7 Туманов Трістан Альбертович + 163.29 138.15 18.8
8 Шлапацький Іван Володимирович + 159.58 139.55 16.9
9 Тоток Дар`я Олександрівна + 159.44 17.2
10 Залізко Єлизавета Вікторівна + 157.15 133.15 17.9
11 Шишова Анна Юріївна + 149.61 127 16.8 +
12 Самофалова Марина Русланівна + 149.30 125.8 17.7 +
13 Гринь Анна Сергіївна + 146.28 123.4 17.2 +
14 Лотоковський Артем Анатолійович + 145.12 120.45 16.3 +
15 Булига Наталія Андріївна + 144.67 124.15 14.9 +
16 Курдова Олена Володимирівна + 143.16 121 16.6 +
17 Соколовська Ксенія Сергіївна + 139.36 16.5
18 Ткач Тетяна Ігорівна + 122.19 101.85 15.6 +
19 Панченко Вероніка Андріївна 189.67 157.05 18.9 10
20 Голубкова Анна Сергіївна 188.34 156.15 18.5 10
21 Баєва Марія Геннадіївна 187.06 160.4 19.4
22 Гусевська Марія Сергіївна 176.50 150.55 19.1
23 М`якішева Дар`я Олександрівна 173.64 148.6 18.3
24 Великород Анна Олегівна 173.25 151.05 18.8
25 Куришко Аліна Павлівна 172.23 18.9
26 Амбросімова Анастасія Сергіївна 171.62 18.9
27 Синиця Вікторія Віталіївна 171.31 148.95 19
28 Таранець Олександра Миколаївна 167.72 18
29 Гоцуляк Ксенія Миколаївна 167.09 142.5 18.1
30 Ядлось Альона Вікторівна 166.46 146.2 17
31 Колісник Анастасія Анатоліївна 166.31 133.05 16.8 10
32 Лук`яненко Лілія В`ячеславівна 163.55 138.6 18.6
33 Луценко Вікторія Олександрівна 163.45 139.5 17.6
34 Троцко Григорій Костянтинович 162.69 16.9
35 Булгару Світлана Олексіївна 162.46 138.05 18.1
36 Ворожейкіна Лада Олексіївна 162.10 135.15 17.6
37 Хлєбодарова Ярослава Ігорівна 160.79 127.05 17.5 10
38 Щербацька Інна Сергіївна 160.55 17.7
39 Гребенщиков Василь Миколайович 159.47 16.7
40 Щастна Ірина Юріївна 158.66 18
41 Гуцало Катерина Анатоліївна 158.66 135.2 17.3
42 Циганок Валерія Валеріївна 155.65 17.2
43 Багрій Уляна Павлівна 155.35 134.1 18.2
44 Шпанкін Максим Сергійович 154.76 131.15 17.6
45 Васильєв Гліб Валерійович 152.78 129.55 17.3
46 Комарова Дар`я Олександрівна 152.73 129 17.8
47 Бойкова Марія Вячеславівна 151.47 130.1 18.4
48 Юрченко Юлія Анатоліївна 150.23 127.4 17
49 Філь Олексій Дмитрович 149.99 129.75 17.3
50 Васенко Дар`я Олексіївна 149.77 17.4
51 Хоруженко Володимир Олександрович 149.74 17.7
52 Михайлова Єлизавета Костянтинівна 148.21 127.8 17.5
53 Мостова Анна Олександрівна 148.05 125.6 16.7
54 Ейзімір Дмитро Володимирович 147.03 126.75 17.4
55 Шалашова Віталіна Русланівна 146.93 15
56 Паламарчук Ірина Дмитрівна 146.78 126.9 17
57 Дворник Богдан Ігорович 146.73 16.2
58 Гірник Надія Романівна 145.71 125.05 17.8
59 Бідна Вероніка Сергіївна 145.04 124.3 17.9
60 Голоднікова Вікторія Олексіївна 144.64 123.9 17.9
61 Щербина Аліна Володимирівна 144.48 124.85 16.8
62 Пастерначенко Олександр Сергійович 144.41 122 16.8
63 Жукова Ольга Сергіївна 143.62 16.6
64 Гриба Андрій Петрович 142.19 121.7 17.7
65 Циганкова Світлана Вікторівна 142.19 18
66 Гурський Микита Сергійович 138.59 16.3
67 Кожаліна Дар`я Юріївна 138.26 116.95 18.6
68 Котляр Єлизавета Андріївна 138.22 115.85 17
69 Вітенко Оксана Віталіївна 137.33 115.3 16.7
70 Приймак Вікторія Олександрівна 136.53 17.2
71 Кішков Тимофій Олегович 136.24 115.05 15.9
72 Фарносов Олег Віталійович 135.41 16.4
73 Українець Роман Вікторович 133.11 113.7 16.8
74 Гребньов Олег Русланович 132.65 111.3 16.2
75 Пономарьова Ірина Сергіївна 128.88 112.45 13.9
76 Кравчук Лоліта Сергіївна 128.57 109.65 16.4
77 Козирєв Вадим Володимирович 128.51 105.8 15.3
78 Гурчак Віталій Леонідович 127.81 17
79 Карамавров Георгій Георгійович 127.66 15.7
80 Нікуліна Євгенія Костянтинівна 123.70 103.1 15.8
81 Бажак Михайло Дмитрович 119.34 101.5 15.5
82 Снігур Максим Віталійович 118.01 100.5 15.2
83 Гранова Наталія Борисівна 116.85 14.3
84 Шафранська Дарина Олегівна 111.38 15.4
85 Пеко Дарія Олександрівна 110.01 13.1
86 Македон Григорій Георгійович 108.43 92.5 13.8
87 Єпіфанцев Артем Ігорович 108.12 14.3
88 Мельник Аркадій Олександрович 106.18 15.5
#
ПІБ
P
Σ
С
Т
А
О
П
М
Д
Умовні позначення:
#
Порядковий номер у рейтинговому списку
ПІБ
Прізвище, ім'я, по-батькові абітурієнта
P
Рекомендовано до зарахування Держ. замовлення Договір на навчання
Σ
Сума всіх балів
С
Бали сертифікатів ЗНО або екзаменів
Т
Бали за творчі екзамени
А
Середній бал атестата
О
Додаткові бали за диплом олімпіади або конкурсу МАН
П
Додаткові бали для випускника підготовчого відділення
М
Учасник міжнародної олімпіади
Д
Оригінали документів
© 2010-2015 onaft.edu.ua
Розробка належить andy.od.ua
Theme from vstup.info