Конкурс

Вступна кампанія 2019
Одеська національна академія харчових технологій

Перелік напрямків » 181 Бакалавр (Ресторанні технології здорового харчування) (Ресторанні технології здорового харчування) » Список абітурієнтів на денній формі навчання Бакалавр

Сторінку оновлено 23:18 16 Липня 2019 року.



#
ПІБ
P
Σ
С
Т
А
О
П
М
Д
1 Голубкова Анна Сергіївна 188.34 156.15 18.5 10
2 Баєва Марія Геннадіївна 187.06 160.4 19.4
3 Гусевська Марія Сергіївна 176.50 19.1
4 Великород Анна Олегівна 173.25 18.8
5 Синиця Вікторія Віталіївна 171.31 148.95 19
6 Лук`яненко Лілія В`ячеславівна 168.36 18.6
7 Таранець Олександра Миколаївна 167.72 18
8 Котенкова Вікторія Олексіївна 167.71 18
9 Гоцуляк Ксенія Миколаївна 167.09 18.1
10 Ворожейкіна Лада Олексіївна 166.87 17.6
11 Ядлось Альона Вікторівна 166.46 17
12 Колісник Анастасія Анатоліївна 166.31 133.05 16.8 10
13 Багрінцева Єлизавета Борисівна 166.16 17.3
14 Луценко Вікторія Олександрівна 163.45 17.6
15 Туманов Трістан Альбертович 163.29 18.8
16 Булгару Світлана Олексіївна 162.46 138.05 18.1
17 Щербацька Інна Сергіївна 160.55 17.7
18 Шлапацький Іван Володимирович 159.58 139.55 16.9
19 Гребенщиков Василь Миколайович 159.47 16.7
20 Тоток Дар`я Олександрівна 159.44 17.2
21 Шпанкін Максим Сергійович 159.31 17.6
22 Залізко Єлизавета Вікторівна 157.15 17.9
23 Багрій Уляна Павлівна 155.35 134.1 18.2
24 Юрченко Юлія Анатоліївна 154.44 17
25 Дундар Андрій Феліксович 152.73 15.4
26 Комарова Дар`я Олександрівна 152.73 17.8
27 Бойкова Марія Вячеславівна 151.47 18.4
28 Хлєбодарова Ярослава Ігорівна 150.39 17.5 10
29 Філь Олексій Дмитрович 149.89 17.3
30 Васильєв Гліб Валерійович 149.79 17.3
31 Васенко Дар`я Олексіївна 149.77 17.4
32 Шишова Анна Юріївна 149.61 16.8
33 Лотоковський Артем Анатолійович 149.39 16.3
34 Самофалова Марина Русланівна 149.30 17.7
35 Михайлова Єлизавета Костянтинівна 148.21 127.8 17.5
36 Ейзімір Дмитро Володимирович 147.03 126.75 17.4
37 Паламарчук Ірина Дмитрівна 146.78 17
38 Гринь Анна Сергіївна 146.28 17.2
39 Гірник Надія Романівна 145.71 17.8
40 Булига Наталія Андріївна 144.67 14.9
41 Голоднікова Вікторія Олексіївна 144.64 17.9
42 Щербина Аліна Володимирівна 144.48 124.85 16.8
43 Пастерначенко Олександр Сергійович 144.41 16.8
44 Жукова Ольга Сергіївна 143.62 16.6
45 Курдова Олена Володимирівна 143.16 16.6
46 Гриба Андрій Петрович 142.19 17.7
47 Циганкова Світлана Вікторівна 142.19 18
48 Котляр Єлизавета Андріївна 138.22 17
49 Вітенко Оксана Віталіївна 137.33 115.3 16.7
50 Приймак Вікторія Олександрівна 136.53 17.2
51 Кішков Тимофій Олегович 136.24 115.05 15.9
52 Фарносов Олег Віталійович 135.41 16.4
53 Гребньов Олег Русланович 132.65 111.3 16.2
54 Козирєв Вадим Володимирович 132.29 15.3
55 Пономарьова Ірина Сергіївна 128.88 13.9
56 Нікуліна Євгенія Костянтинівна 123.70 15.8
57 Ткач Тетяна Ігорівна 122.20 15.6
58 Аріфуллова Інна Михайлівна 121.81 15.3
59 Бажак Михайло Дмитрович 119.34 15.5
60 Снігур Максим Віталійович 118.01 100.5 15.2
61 Гранова Наталія Борисівна 116.85 14.3
62 Шафранська Дарина Олегівна 111.38 15.4
63 Македон Григорій Георгійович 108.43 92.5 13.8
64 Мельник Аркадій Олександрович 106.18 15.5
#
ПІБ
P
Σ
С
Т
А
О
П
М
Д
Умовні позначення:
#
Порядковий номер у рейтинговому списку
ПІБ
Прізвище, ім'я, по-батькові абітурієнта
P
Рекомендовано до зарахування Держ. замовлення Договір на навчання
Σ
Сума всіх балів
С
Бали сертифікатів ЗНО або екзаменів
Т
Бали за творчі екзамени
А
Середній бал атестата
О
Додаткові бали за диплом олімпіади або конкурсу МАН
П
Додаткові бали для випускника підготовчого відділення
М
Учасник міжнародної олімпіади
Д
Оригінали документів
© 2010-2015 onaft.edu.ua
Розробка належить andy.od.ua
Theme from vstup.info