Конкурс

Вступна кампанія 2019
Одеська національна академія харчових технологій

Перелік напрямків » 281 Бакалавр (Публічне управління та адміністрування) - тільки контракт (Публічне управління та адміністрування) » Список абітурієнтів на денній формі навчання Бакалавр

Сторінку оновлено 12:32 06 Серпня 2019 року.



#
ПІБ
P
Σ
С
Т
А
О
П
М
Д
1 Кістол Вікторія Олександрівна 192.98 18.2
2 Славна Надія Олексіївна 187.58 18.2
3 Гончаренко Ангеліна Миколаївна 186.76 165 18.1
4 Шокул Едуард Сергійович 182.07 18.2
5 Шестопалова Єлизавета Володимирівна 176.77 154.1 19.2 +
6 Стаматова Олена Михайлівна 173.96 18
7 Кулідоброва Катерина Вікторівна 173.91 16.8
8 Волкова Ірина Сергіївна 171.05 149.3 18.4
9 Скорбатюк Анастасія Олександрівна 170.14 148.6 18.2 +
10 Кербут Ганна Вадимівна 167.89 147.1 17.5 +
11 Стасюк Анастасія Володимирівна 162.79 142.4 17.2
12 Ковач Владислав Іванович 160.64 16.8
13 Білошина Анастасія Дмитрівна 159.63 17.7
14 Писарук Дар`я Володимирівна 158.61 137.4 18.1 +
15 Пархоменко Богдан Олександрович 157.90 139 15.8
16 Гараніна Яна Сергіївна 156.98 136.9 17
17 Дробінська Альона Генадіївна 156.88 17.3
18 Михайлов Костянтин Андрійович 156.57 137.4 16.1
19 Кулик Катерина Миколаївна 156.26 135.1 18.1
20 Ігнат Вікторія Дмитрівна 155.35 18
21 Григор`ян Олена Володимирівна 154.84 135 16.8
22 Чума Анастасія Станіславівна 153.82 16 +
23 Посту Олександра Олегівна 153.15 130.6 16.6
24 Чеботько Валерія Ігорівна 153.00 134.2 15.8
25 Хлівнюк Андрій Ігорович 152.69 134.6 15.1
26 Іванова Яна Сергіївна 152.59 17
27 Анастасенко Юлія Русланівна 152.39 132.7 16.7
28 Стойнов Іван Федорович 151.69 14.8
29 Веселкова Віолетта Артемівна 150.45 131.2 16.3
30 Узун Марія Валеріївна 150.35 17.2
31 Поліщук Вадим Андрійович 148.61 17.1
32 Доценко Еміль Святославович 148.51 16.7
33 Сапранкова Дар`я Олексіївна 148.10 16.8
34 Вінницька Анастасія Олександрівна 147.80 15.3
35 Дойчева Оксана Дмитрівна 147.80 129.4 15.5 +
36 Рябова Олена Іванівна 147.53 17.2
37 Рудковський Владислав Артемович 147.29 15.2
38 Солонцов Даніїл Володимирович 144.64 125.2 16.6 +
39 Грезнєв Ігор Сергійович 144.33 16.4
40 Колесниченко Павло Вадимович 143.89 16.5
41 Постолатій Яна Вадимівна 142.60 17.6
42 Савва Маргарита Русланівна 142.09 122 17.3
43 Буяновська Уляна Олегівна 141.98 123.2 16
44 Харлакевич Владислав Сергійович 141.47 17.3
45 Береза Юлія Олександрівна 140.35 120.4 17.2
46 Русов Владислав Васильович 140.05 16.1
47 Забара Аліна Юріївна 139.33 120 16.6
48 Скульниченко Станіслав Юрійович 139.00 118.2 15.4
49 Армашова Тетяна В`ячеславівна 138.69 117.3 16 +
50 Сиченко Анастасія Олександрівна 137.80 16.5
51 Рабарчук Інна Володимирівна 137.02 115.4 16.3
52 Карейша Анастасія Олександрівна 135.56 14.7 +
53 Халковський Андрій Володимирович 133.21 115.4 15.2
54 Кондратюк Дарія Іванівна 132.91 16.8
55 Карташова Вікторія Ігорівна 129.44 15.3
56 Гардаш Тетяна Сергіївна 129.13 110.1 16.5
57 Луцький Артур Олександрович 128.52 16.4
58 Борщенко Марія Вікторівна 128.52 14.3
59 Троян Віолета Миколаївна 127.70 109.1 16.1
60 Цибаньов Олексій Станіславович 127.60 111.1 14
61 Семенюк Діана Олександрівна 124.24 106.5 15.3
62 Власова Анна Вікторівна 122.60 16
63 Величко Олег Максимович 121.18 105.2 13.6
64 Колосова Аліна Анатоліївна 119.44 102.1 15
65 Прокопенко Анастасія Олександрівна 119.03 100 16.7
66 Кіпер Діана Олександрівна 118.32 102.3 13.7
67 Ляпін Артем Олексійович 117.10 100 14.8
68 Загуральський Максим Юрійович 115.67 98.6 14.8
69 Соломєнцев Микита Вячеславович 111.59 12.6
#
ПІБ
P
Σ
С
Т
А
О
П
М
Д
Умовні позначення:
#
Порядковий номер у рейтинговому списку
ПІБ
Прізвище, ім'я, по-батькові абітурієнта
P
Рекомендовано до зарахування Держ. замовлення Договір на навчання
Σ
Сума всіх балів
С
Бали сертифікатів ЗНО або екзаменів
Т
Бали за творчі екзамени
А
Середній бал атестата
О
Додаткові бали за диплом олімпіади або конкурсу МАН
П
Додаткові бали для випускника підготовчого відділення
М
Учасник міжнародної олімпіади
Д
Оригінали документів
© 2010-2015 onaft.edu.ua
Розробка належить andy.od.ua
Theme from vstup.info