Конкурс

Вступна кампанія 2019
Одеська національна академія харчових технологій

Перелік напрямків » 076 Бакалавр (Підприємництво у сфері виробництва, торгівлі та послуг) (Підприємництво у сфері виробництва, торгівлі та послуг) » Список абітурієнтів на денній формі навчання Бакалавр

Сторінку оновлено 12:32 06 Серпня 2019 року.



#
ПІБ
P
Σ
С
Т
А
О
П
М
Д
1 Коцар Ігор Олександрович + 178.19 156 18.7 +
2 Розгон Юлія Геннадіївна + 177.79 18.1 +
3 Закацюра Маргарита Олександрівна 187.78 164.9 19.2
4 Колотур Дар`я Сергіївна 185.64 163.6 18.4
5 Компан Ірина Ігорівна 184.72 19.2
6 Красота Олена Олександрівна 180.54 18.5
7 Ватащук Вероніка Юріївна 180.13 158.5 18.1
8 Бабиніна Марія Федорівна 178.81 18.6
9 Муркалова Дарина Іванівна 176.72 17.8
10 Багнюк Владислав Сергійович 176.35 151.7 17.8
11 Кулаксиз Анастасія Михайлівна 174.93 152.7 18.8
12 Чорний Віталій Олегович 173.40 152.6 17.4
13 Плясецька Анастасія Віталіївна 171.97 18 +
14 Клейбатенко Анастасія Олександрівна 167.50 16.9
15 Матвієнко Лія Олегівна 166.77 145.4 18.1
16 Полевой Максим Олексійович 166.67 16.4
17 Гайдук Анастасія Романівна 165.85 17.8
18 Дуда Анастасія Миколаївна 164.22 143.9 17.1
19 Комарніцька Руслана Олександрівна 163.03 18.1
20 Чебанова Тетяна Романівна 162.51 139.4 16.8
21 Марценюк Марина Віталіївна 161.47 16.7
22 Мороз Андрій Олександрович 161.26 17.4
23 Столбова Єлизавета Сергіївна 160.45 18.1
24 Кравченко Валерія Миколаївна 159.73 17.6
25 Сениця Анна Сергіївна 154.94 17.7 +
26 Шаповалова Олександра Віталіївна 153.35 130.4 17 +
27 Костянюк Ілля Олександрович 152.69 15.9
28 Веремчук Ольга Леонідівна 151.98 16.8
29 Чернєв Данило Іванович 151.37 16.5
30 Добрєва Анна Юріївна 150.25 17.1
31 Сідлецька Олександра Ігорівна 149.23 17.1
32 Журін Андрій Ігорович 148.88 16.3
33 Вазніна Марія Ігорівна 147.90 0
34 Саприкіна Анна Андріївна 147.90 16.8
35 Ворнік Аліна Василівна 147.74 16.8
36 Полторак Андрій Михайлович 146.17 16.9
37 Сємков Максим Семенович 145.76 16.4
38 Оганесян Артур Гагікович 144.74 15.4 +
39 Притула Вікторія Русланівна 144.64 124.8 17
40 Покотило Олександра Вікторівна 141.37 17.1
41 Чегурко Максим Олександрович 141.08 16.3
42 Чертан Альвіна Василівна 138.72 16.1
43 Чабан Єлизавета Сергіївна 138.58 17.6 +
44 Пасічник Даніїл Ігорович 134.44 14.4
45 Сандуленко Владислав Русланович 131.89 15.4
46 Булавко Максим Мохаммедович 131.27 17.8
47 Шелепун Анастасія Олексіївна 122.40 16.2
48 Драгункін Сергій Сергійович 116.79 99 15.5
49 Кучма Данііл Євгенович 114.44 97.2 15 +
#
ПІБ
P
Σ
С
Т
А
О
П
М
Д
Умовні позначення:
#
Порядковий номер у рейтинговому списку
ПІБ
Прізвище, ім'я, по-батькові абітурієнта
P
Рекомендовано до зарахування Держ. замовлення Договір на навчання
Σ
Сума всіх балів
С
Бали сертифікатів ЗНО або екзаменів
Т
Бали за творчі екзамени
А
Середній бал атестата
О
Додаткові бали за диплом олімпіади або конкурсу МАН
П
Додаткові бали для випускника підготовчого відділення
М
Учасник міжнародної олімпіади
Д
Оригінали документів
© 2010-2015 onaft.edu.ua
Розробка належить andy.od.ua
Theme from vstup.info