Конкурс

Вступна кампанія 2019
Одеська національна академія харчових технологій

Перелік напрямків » 073 Бакалавр (Управління персоналом) - тільки контракт (Управління персоналом) » Список абітурієнтів на денній формі навчання Бакалавр

Сторінку оновлено 23:19 16 Липня 2019 року.



#
ПІБ
P
Σ
С
Т
А
О
П
М
Д
1 Гончаренко Ангеліна Миколаївна 186.76 18.1
2 Пшеніцина Анастасія Сергіївна 165.14 18
3 Онілова Олександра Олександрівна 165.11 18.4
4 Мітакі Марія Костянтинівна 163.61 17.7
5 Стасюк Анастасія Володимирівна 162.79 17.2
6 Скорбатюк Анастасія Олександрівна 159.73 18.2
7 Полях Анастасія Андріївна 158.71 16.4
8 Федоренко Катерина Анатоліївна 156.47 17.4
9 Решетнік Вікторія Юріївна 155.54 17.9
10 Пономаренко Олександр Євгенович 154.84 16.2
11 Шаман Роман Миколайович 151.69 18.1
12 Маргарит Марина Олександрівна 151.37 17.6
13 Мішина Дар`я Романівна 151.27 17.3
14 Бурлака Анастасія Вадимівна 151.16 18
15 Павленко Катерина Олександрівна 150.76 17.1
16 Пасічник Сніжана Сергіївна 150.76 17.4
17 Легка Марія Олександрівна 150.45 16.6
18 Тукан Єлизавета Сергіївна 149.84 17.5
19 Василенко Юлія Вікторівна 149.51 17.1
20 Григор`ян Олена Володимирівна 149.23 129.3 17
21 Серкал Світлана Сергіївна 148.67 17.3
22 Касимова Дар`я Оруджівна 147.29 15.8
23 Остюченко Анастасія Вікторівна 146.98 15.9
24 Бубнова Валерія Юріївна 143.51 16.9
25 Дожа Дарина Петрівна 142.39 16.4
26 Карасьова Дар`я Вадимівна 141.17 17.3
27 Горбатюк Максим Володимирович 140.66 15.3
28 Чернега Діана Михайлівна 140.15 16.4
29 Якимчук Олена Борисівна 139.64 15.7
30 Єжова Дар`я Андріївна 139.64 16.7
31 Забара Аліна Юріївна 139.33 16.6
32 Гончар Юлія Сергіївна 139.23 15.8
33 Захарченко Дарія Денисівна 136.37 16.5
34 Новохатський Владислав Денисович 135.66 15.5
35 Куцулима Богдан Юрійович 135.05 14.8
36 Лебедєв Даніїл Олегович 134.44 16.2
37 Козаченко Вікторія Валентинівна 133.62 17
38 Курдогло Микола Володимирович 133.11 15.4
39 Козлов Ілля Михайлович 133.11 116 14.5
40 Юрій Іван Олександрович 132.70 17.4
41 Скульниченко Станіслав Юрійович 132.13 15.4
42 Данилова Аніта Сергіївна 132.09 16.9
43 Булацескул Катерина Андріївна 130.97 14.4
44 Гардзель Аліна Юріївна 130.56 16
45 Мащук Олександр Володимирович 128.49 16.9
46 Целюх Анна Анатоліївна 125.97 15.2
47 Коробова Софія Романівна 124.85 15.6
48 Тимчук Владислав Віталійович 124.54 15.3
49 Довженко Ольга Вячеславівна 124.13 13.1
50 Штангей Олена Віталіївна 123.62 15.4
51 Безродня Аліна Сергіївна 123.22 16.4
52 Крижанівський Владислав Сергійович 122.40 15.6
53 Оголіхін Данило Андрійович 122.09 14.3
54 Мінжирян Діана Валеріївна 121.31 16
55 Харламов Андрій Геннадійович 120.16 14
56 Юраш Олександра Андріївна 119.75 13.1
57 Мандєва Світлана Олександрівна 116.89 14.4
58 Гронська Анна Федорівна 115.77 16.1
59 Д`якова Діана Ігорівна 115.06 14.3
#
ПІБ
P
Σ
С
Т
А
О
П
М
Д
Умовні позначення:
#
Порядковий номер у рейтинговому списку
ПІБ
Прізвище, ім'я, по-батькові абітурієнта
P
Рекомендовано до зарахування Держ. замовлення Договір на навчання
Σ
Сума всіх балів
С
Бали сертифікатів ЗНО або екзаменів
Т
Бали за творчі екзамени
А
Середній бал атестата
О
Додаткові бали за диплом олімпіади або конкурсу МАН
П
Додаткові бали для випускника підготовчого відділення
М
Учасник міжнародної олімпіади
Д
Оригінали документів
© 2010-2015 onaft.edu.ua
Розробка належить andy.od.ua
Theme from vstup.info