Конкурс

Вступна кампанія 2019
Одеська національна академія харчових технологій

Перелік напрямків » 151 Бакалавр (Комп`ютерні системи та програмна інженерія в автоматизації) (Комп`ютерні системи та програмна інженерія в автоматизації) » Список абітурієнтів на денній формі навчання Бакалавр

Сторінку оновлено 12:32 06 Серпня 2019 року.



#
ПІБ
P
Σ
С
Т
А
О
П
М
Д
1 Делі Іван Іванович + 179.53 18.5 +
2 Авдєєв Дмитро Сергійович + 163.26 17.6 +
3 Степаненко Андрій Зореславович + 162.25 142.07 17 +
4 Каліта Олександр Вікторович + 141.14 16.6 +
5 Младінов Микита Сергійович + 135.92 115.24 15.4 +
6 Троян Микола Сергійович 182.21 18.1
7 Дем`яненко Інна Романівна 176.62 17.5
8 Вдовенко Богдан Романович 174.31 154.19 16.7
9 Андрієв Михайло Андрійович 171.40 18.5
10 Цонєв Данило Валерійович 170.41 145.69 18.1
11 Рациборинський Сергій Сергійович 170.37 148.63 18.4
12 Різванов Ігор Олександрович 167.83 146.14 18.4
13 Бончев Кирило Олегович 166.09 17.1
14 Сторожев Олег Ігорович 165.09 18
15 Лебедєв Владислав Андрійович 164.77 143.14 18.4
16 Котенко Вячеслав Олександрович 160.88 136.63 18
17 Базелюк Богдан Васильович 160.84 140.09 17.6
18 Мавров Ілля Олегович 159.66 128.75 17.4
19 Жигунов Іван Дмитрович 159.21 136.03 17
20 Маналатій Максим Володимирович 153.85 133.23 17.6
21 Якубчинський Кирило Віталійович 153.83 16.5
22 Шевченко Олег Віталійович 152.87 129.33 17.6
23 Димовський Микита Сергійович 152.10 16.3
24 Товщик Олексій Олександрович 151.37 17.3
25 Зварич Вікторія Сергіївна 150.10 127.47 16.8
26 Айтбаєв Дмитро Олександрович 149.73 129.59 17.2
27 Бєлоусов Нікіта Сергійович 149.22 127.13 16.3
28 Городецький Олексій Олександрович 148.75 126.37 16.6
29 Ващенко Андрій Валерійович 146.77 123.17 17.9
30 Тельпашов Кірілл Богданович 144.24 125.31 16.1
31 Матюшков Олександр Олександрович 142.95 122.75 17.4
32 Солдатов Ярослав Андрійович 141.79 122.51 16.5
33 Машошин Дмитро Вікторович 141.28 17.5
34 Кононенко Микита В`ячеславович 141.22 121.25 17.2
35 Стратулат Дмитро Іванович 141.06 119.38 16.2
36 Барбицька Дар`я Павлівна 140.42 120.57 17.1
37 Колєва Аліна Іванівна 139.68 114.62 17
38 Будух Ярослав Романович 138.63 119.51 16.4
39 Чечуй Владислав Вікторович 136.88 117.7 16.5
40 Полторак Павло Володимирович 136.67 117.89 16.1
41 Остапенко Олександр Валерійович 136.31 16.6
42 Павлюченко Олександр Олександрович 133.31 111.73 16.4
43 Хамутинський Максим Іванович 133.06 114.95 15.5
44 Буртнік Олександр Сергійович 131.05 15.5
45 Резниченко Максим Олександрович 128.19 13.8 +
46 Доага Єгор Костянтинович 126.74 15.2
47 Єнікова Альона Степанівна 124.22 105.48 16.3
48 Соколан Артем Вікторович 124.18 15.6
49 Албул Максим Олександрович 122.91 103.9 16.6
50 Татауш Іван Вікторович 121.33 99.82 16.8
51 Калинюк Сергій Сергійович 120.27 12.8
52 Семко Андрій Володимирович 116.24 99.96 14
53 Пономаренко Нікіта Віталійович 115.74 97.57 15.9
54 Трачук Владислав Вікторович 113.69 16.1
#
ПІБ
P
Σ
С
Т
А
О
П
М
Д
Умовні позначення:
#
Порядковий номер у рейтинговому списку
ПІБ
Прізвище, ім'я, по-батькові абітурієнта
P
Рекомендовано до зарахування Держ. замовлення Договір на навчання
Σ
Сума всіх балів
С
Бали сертифікатів ЗНО або екзаменів
Т
Бали за творчі екзамени
А
Середній бал атестата
О
Додаткові бали за диплом олімпіади або конкурсу МАН
П
Додаткові бали для випускника підготовчого відділення
М
Учасник міжнародної олімпіади
Д
Оригінали документів
© 2010-2015 onaft.edu.ua
Розробка належить andy.od.ua
Theme from vstup.info