Конкурс

Вступна кампанія 2019
Одеська національна академія харчових технологій

Перелік напрямків » 241 Магістр (Готельно-ресторанна справа) (Готельно-ресторанна справа) » Список абітурієнтів на денній формі навчання Магістр

Сторінку оновлено 11:27 17 Липня 2019 року.



#
ПІБ
P
Σ
С
Т
А
О
П
М
Д
1 Єйрушевич Анастасія Олександрівна 369.22 355 14.22
2 Буш Марія Сергіївна 368.32 356 12.32
3 Кучма Олексій Сергійович 364.46 353 11.46
4 Хімченко Лілія Олександрівна 359.28 348 11.28
5 Соколенко Владислав Петрович 351.84 339 12.84
6 Медведюк Анастасія Ігорівна 344.32 331 13.32
7 Наумова Анна Віталіївна 336.28 325 11.28
8 Мардар Марія Віталіївна 333.02 320 13.02
9 Швець Ольга Анатоліївна 331.25 319 12.25
10 Трофімова Марія Ігорівна 325.08 313 12.08
11 Ставніча Аліса Григорівна 321.92 310 11.92
12 Філіпенко Юлія Валеріївна 318.68 306 12.68
13 Чалак Олеся Вікторівна 313.40 309 4.40
14 Гончарук Вікторія Сергіївна 295.62 285 10.62
15 Малишева Анастасія Володимирівна 294.15 282 12.15
16 Федоренко Анастасія Володимирівна 176.23 172 4.23
17 Соловйова Ірина Олександрівна 174.08 170 4.08
18 Калашнікова Ірина Олексіївна 161.43 150 11.43
19 Бєлозьоров Максим Миколайович 15.00 0 15.00
20 Жалковська Майя Юріївна 13.86 0 13.86
21 Чернат Марія Андріївна 13.71 0 13.71
22 Соломко Владлена Сергіївна 13.54 0 13.54
23 Главацький Єгор Олегович 13.28 328 14.08
24 Ієвенко Олена Вікторівна 13.14 0 13.14
25 Іванова Ганна Павлівна 12.97 0 12.97
26 Динько Крістіна Сергіївна 12.75 304 12.75
27 Сєрова Ганна Геннадіївна 12.75 0 12.75
28 Олійник Фаїна Іванівна 12.72 0 12.72
29 Бузницька Вікторія Олегівна 12.68 336 12.98
30 Романовська Оксана Ігорівна 12.66 0 12.66
31 Юхимчук Марина Петрівна 12.50 0 12.50
32 Гуренко Ольга Олександрівна 12.42 0 12.42
33 Мещанова Катерина Володимирівна 12.41 334 12.41
34 Чижикова Ксенія Михайлівна 12.32 271 12.32
35 Каланда Вікторія Володимирівна 12.25 0 12.25
36 Начева Катерина Борисівна 12.25 0 12.25
37 Шемет Анна Русланівна 12.24 8 4.24
38 Попова Таїсія Дмитрівна 12.09 0 12.09
39 Курілко Алла Олегівна 12.00 0 12.00
40 Головчиць Ксенія Анатоліївна 12.00 0 12.00
41 Молодиченко Дарина Ігорівна 12.00 0 12.00
42 Дьоміна Аліна Ігорівна 11.82 0 11.82
43 Кравець Катерина Олександрівна 11.79 0 11.79
44 Ткачук Катерина Василівна 11.79 0 11.79
45 Величко Анастасія Павлівна 11.75 0 11.75
46 Яровенко Олена В`ячеcлавівна 11.63 0 11.63
47 Дамаскін Наталія Пилипівна 11.63 0 11.63
48 Мосічева Марія Русланівна 11.63 0 11.63
49 Кречетова Єлизавета Анатоліївна 11.59 0 11.59
50 Харько Аліса Сергіївна 11.59 0 11.59
51 Самкович Карина Валеріївна 11.55 0 11.55
52 Сандюк Ірина Олександрівна 11.51 0 11.51
53 Кошелюк Валерія Олегівна 11.50 0 11.50
54 Войнікова Анастасія Олександрівна 11.50 0 11.50
55 Літинецька Дар`я Олександрівна 11.48 0 11.48
56 Капет Наталія Юріївна 11.46 0 11.46
57 Коськовецька Руслана Вікторівна 11.46 0 11.46
58 Курсакова Валерія Геннадіївна 11.38 0 11.38
59 Кривонос Наталія Романівна 11.35 0 11.35
60 Стрижкова Ольга Сергіївна 11.27 0 11.27
61 Лєшану Катерина Юріївна 11.25 298 11.25
62 Циганенко Людмила Юріївна 11.25 0 11.25
63 Заруцька Аліна Михайлівна 11.25 0 11.25
64 Мельник Ганна Олександрівна 11.13 0 11.13
65 Манмарьова Аліна Юріївна 11.13 0 11.13
66 Скатов Олександр Олександрович 11.04 0 11.04
67 Бартальова Анна Олександрівна 11.04 0 11.04
68 Тодорашко Олена Леонідівна 11.03 0 11.03
69 Мусат Олеся Василівна 11.00 165 11.00
70 Кирпач Владислав Олегович 11.00 0 11.00
71 Харітонова Наталя Андріївна 10.95 0 10.95
72 Білецька Маргарита Олегівна 10.92 0 10.92
73 Келешоглу Айлін 10.88 0 10.88
74 Галіцина Марина Вікторівна 10.78 0 10.78
75 Кондратишина Наталія Петрівна 10.78 0 10.78
76 Жук Жанна Геннадіївна 10.77 0 10.77
77 Білялов Марлен Русланович 10.75 0 10.75
78 Андрущакевич Віталіна Віталіївна 10.75 0 10.75
79 Васильєв Руслан Миколайович 10.70 0 10.70
80 Іщенко Олександр Русланович 10.63 0 10.63
81 Кравчук Ольга Вікторівна 10.63 0 10.63
82 Соломічев Вадим Сергійович 10.62 0 10.62
83 Вахницька Ганна Олексіївна 10.50 0 10.50
84 Магдієв Гамзат Гаджийович 10.45 0 10.45
85 Ротарь Надія Федорівна 10.38 0 10.38
86 Мамалига Олександр Сергійович 10.26 0 10.26
87 Канівець Олексій Андрійович 10.26 0 10.26
88 Карпинець Антон Олегович 10.23 0 10.23
89 Ковальов Олег Євгенійович 10.22 262 10.22
90 Демирова Марія Петрівна 10.20 140 10.20
91 Вострікова Яна Геннадіївна 10.14 0 10.14
92 Петренко Карина Сергіївна 10.13 0 10.13
93 Будяк Єлізавета Євгенівна 10.11 0 10.11
94 Севериненко Валерія Вікторівна 10.02 0 10.02
95 Сулейманова Евеліна Русланівна 10.02 0 10.02
96 Слободянюк Віолетта Вадимівна 10.02 0 10.02
97 Ліпей Тетяна Миколаївна 10.00 0 10.00
98 Фирстов Олександр Олександрович 9.94 0 9.94
99 Руснак Анатолій - 9.94 0 9.94
100 Підмазко Артем Володимирович 9.93 0 9.93
101 Зільберт Олександр Володимирович 9.92 0 9.92
102 Хмельовський Костянтин Юрійович 9.90 0 9.90
103 Головський Ашот Олегович 9.87 0 9.87
104 Цой Олександр Станіславович 9.68 0 9.68
105 Файєр Олександр Сергійович 9.68 0 9.68
106 Павлюк Андрій Андрійович 9.66 0 9.66
107 Федько Юлія Ігорівна 9.60 0 9.60
108 Бозаджи Дар`я Володимирівна 9.60 0 9.60
109 Ніколаєва Анастасія Валеріївна 9.51 240 9.51
110 Красілова Альона Вадимівна 9.50 0 9.50
111 Калашлинський Микита Андрійович 9.42 0 9.42
112 Маренко Віталій Віталійович 9.42 0 9.42
113 Іщенко Анастасія Віталіївна 3.97 309 3.97
114 Чоповенко Оксана Олегівна 3.97 160 3.97
115 Б`ялик Ніка Володимирівна 3.00 0 3.00
116 Бенашвілі Маріам Кобаївна 0.00 0 0.00
#
ПІБ
P
Σ
С
Т
А
О
П
М
Д
Умовні позначення:
#
Порядковий номер у рейтинговому списку
ПІБ
Прізвище, ім'я, по-батькові абітурієнта
P
Рекомендовано до зарахування Держ. замовлення Договір на навчання
Σ
Сума всіх балів
С
Бали сертифікатів ЗНО або екзаменів
Т
Бали за творчі екзамени
А
Середній бал атестата
О
Додаткові бали за диплом олімпіади або конкурсу МАН
П
Додаткові бали для випускника підготовчого відділення
М
Учасник міжнародної олімпіади
Д
Оригінали документів
© 2010-2015 onaft.edu.ua
Розробка належить andy.od.ua
Theme from vstup.info