Конкурс

Вступна кампанія 2019
Одеська національна академія харчових технологій

Перелік напрямків » 075 Бакалавр (Маркетинг) (Маркетинг) » Список абітурієнтів на денній формі навчання Бакалавр

Сторінку оновлено 23:19 16 Липня 2019 року.



#
ПІБ
P
Σ
С
Т
А
О
П
М
Д
1 Закацюра Маргарита Олександрівна 187.78 164.9 19.2
2 Брайко Владислава Валеріївна 184.82 162.9 18.3
3 Орловська Софія Сергіївна 184.01 18.4
4 Соколова Анастасія Олегівна 183.50 161.5 18.4
5 Мойсей Анастасія Володимирівна 182.38 18.7
6 Коржова Анна Юріївна 180.44 18.6
7 Роздайбіда Анастасія Володимирівна 179.52 18.7
8 Галіченко Вікторія Миколаївна 178.81 155.9 19.4
9 Ткаченко Тамара Анатоліївна 178.50 18.1
10 Каір Анастасія Петрівна 177.89 18.3
11 Браславська Єлизавета Олегівна 177.89 18
12 Зайцева Ангеліна Олегівна 177.79 155.7 18.6
13 Розгон Юлія Геннадіївна 177.79 18.1
14 Кожімякіна Катерина Олександрівна 176.97 18.4
15 Данько Вікторія Дмитрівна 176.56 16.4
16 Бугор Олександра Володимирівна 176.46 17.6
17 Параскева Владислава Олександрівна 173.09 17.4
18 Деревянкіна Софія Дмитрівна 171.67 17.6
19 Івасенко Дар`я Олександрівна 170.44 17.6
20 Сосновська Надія Олегівна 168.91 17.4
21 Блошенко Нікіта Сергійович 168.61 147.3 18
22 Ем Станіслав Юрійович 168.10 17.3
23 Нагогіна Олександра Сергіївна 167.48 17
24 Гайдук Анастасія Романівна 165.85 144.8 17.8
25 Іванова Єлизавета Олександрівна 165.55 17.8
26 Дуда Анастасія Миколаївна 164.22 17.1
27 Нікорчук Дмитро Юрійович 164.22 18
28 Сироветник Катерина Олександрівна 163.71 17.2
29 Комарніцька Руслана Олександрівна 163.03 18.1
30 Єрьоміна Ксенія Михайлівна 162.89 18
31 Катбамбетова Дар`я Олексіївна 162.38 16.5
32 Висоцький Андрій Геннадійович 161.47 17.3
33 Швидкий Олексій Олегович 161.26 16.7
34 Шендрик Аліна Олександрівна 160.96 17.8
35 Сербінова Юлія Володимирівна 160.85 17.9
36 Барсукова Катерина Андріївна 160.55 140.6 16.8
37 Кравченко Валерія Миколаївна 159.73 17.6
38 Пашута Діана Олександрівна 157.59 18
39 Ільчак Олена Олександрівна 157.52 18
40 Сотнікова Аліна Андріївна 156.67 17.3
41 Шукайло Вікторія Олегівна 155.35 134.8 17.5
42 Бровкіна Валерія Олексіївна 155.14 18
43 Пухлякова Юлія Олегівна 154.63 18.2
44 Хоцевич Софія Олександрівна 154.63 16.9
45 Кулічкова Валентина Дмитрівна 154.12 17.5
46 Кісельова Єлизавета Юріївна 154.02 16.4
47 Горбачова Ганна Максимівна 154.02 16.4
48 Донєва Катерина Андріївна 153.71 16.9
49 Кравець Катерина Олександрівна 153.71 16.2
50 Багрій Уляна Павлівна 152.59 131.4 18.2
51 Марчук Катерина Василівна 152.08 16.5
52 Мазуренко Максим Олександрович 151.88 17.1
53 Михайлова Ірина Сергіївна 151.79 16.5
54 Чернєв Данило Іванович 151.37 16.5
55 Бугор Надія Миколаївна 151.07 18.2
56 Русецький Олег Олегович 149.71 16.2
57 Хищенко Вікторія Максимівна 149.63 17.7
58 Подлубна Юлія Олександрівна 149.12 16.6
59 Цвятко Лілія Олександрівна 148.72 17.1
60 Цушко Оксана Михайлівна 148.36 18
61 Вазніна Марія Ігорівна 147.90 0
62 Херсун Віталія Вячеславівна 146.88 16.6
63 Садовська Катерина Олексіївна 146.80 17
64 Самосьонок Альона Олегівна 145.96 125.6 17.5
65 Яковлев Ігор Юрійович 145.45 16
66 Смоляков Володимир Ігорович 145.15 16.7
67 Черватюк Катерина Володимирівна 143.31 16.6
68 Водовський Микита Миколайович 143.00 16.6
69 Курочка Тетяна Олегівна 142.74 17
70 Ковальська Єлизавета Миколаївна 142.60 17
71 Кожемякіна Яна Володимирівна 142.49 16.6
72 Демидов Артур Артурович 142.09 15
73 Цвинтарна Ірина Олександрівна 140.25 17.1
74 Юрій Кристина Володимирівна 140.04 17.2
75 Жабокрицька Аліна Андріївна 139.93 16.2
76 Ліфашин Микита Ігорович 139.64 15.9
77 Гончарук Людмила Романівна 138.82 16.3
78 Чертан Альвіна Василівна 138.72 16.1
79 Данільчик Вероніка Вікторівна 136.99 16.6
80 Колінщук Владислава Валеріївна 134.94 16.9
81 Миронюк Владислав Ігорович 133.82 13.6
82 Чурпій Яна Сергіївна 133.82 15.7
83 Карасьова Дар`я Вадимівна 131.89 17.3
84 Лопухов Артем Валерійович 131.07 15
85 Хома Анна Борисівна 130.87 16.7
86 Пупіна Дар`я Русланівна 130.76 17.4
87 Абиєва Жасмін Раджаб КИЗИ 130.66 16.9
88 Гроза Руслан Васильович 126.99 110.6 13.9
89 Панченко Максим Олександрович 126.79 15.7
90 Кучерявий Костянтин Васильович 125.77 15.8
91 Яценко Владислава Олегівна 123.62 17.4
92 Потапов Ілля Юрійович 122.81 14.8
93 Ханжина Єва Олексіївна 121.07 16.7
94 Сергунов Максим Олегович 116.18 14.3
95 Голубков Руслан Вячеславович 114.55 14.5
96 Руденко Владислав Валерійович 107.71 12.4
#
ПІБ
P
Σ
С
Т
А
О
П
М
Д
Умовні позначення:
#
Порядковий номер у рейтинговому списку
ПІБ
Прізвище, ім'я, по-батькові абітурієнта
P
Рекомендовано до зарахування Держ. замовлення Договір на навчання
Σ
Сума всіх балів
С
Бали сертифікатів ЗНО або екзаменів
Т
Бали за творчі екзамени
А
Середній бал атестата
О
Додаткові бали за диплом олімпіади або конкурсу МАН
П
Додаткові бали для випускника підготовчого відділення
М
Учасник міжнародної олімпіади
Д
Оригінали документів
© 2010-2015 onaft.edu.ua
Розробка належить andy.od.ua
Theme from vstup.info