Конкурс

Вступна кампанія 2019
Одеська національна академія харчових технологій

Перелік напрямків » 076 Бакалавр (Комерційна діяльність та товарознавство і експертиза в митній справі) (Комерційна діяльність та товарознавство і експертиза в митній справі) » Список абітурієнтів на денній формі навчання Бакалавр

Сторінку оновлено 12:33 06 Серпня 2019 року.



#
ПІБ
P
Σ
С
Т
А
О
П
М
Д
1 Кладко Катерина Ігорівна + 178.91 18.8 +
2 Степаненко Дар`я Денисівна + 173.12 148.7 17.7 +
3 Чолак Костянтин Васильович + 160.75 140.2 17.4 +
4 Черватюк Катерина Володимирівна + 144.53 16.6 +
5 Шумейко Влада Миколаївна 172.71 17.7
6 Мунтян Аліна Вікторівна 166.98 16.6
7 Столбова Єлизавета Сергіївна 163.20 18.1
8 Мороз Андрій Олександрович 160.04 17.4
9 Сербінова Юлія Володимирівна 160.04 17.8
10 Чебанова Тетяна Романівна 159.81 16.8
11 Боцюк Вікторія Віталіївна 158.30 18
12 Горбов Михайло Вікторович 156.77 17.7
13 Загубелюк Марія Вікторівна 154.94 17.8
14 Глянцев Георгій Олексійович 153.31 134.3 16
15 Ступак Наталія Русланівна 152.80 17.8
16 Денисова Каріна Віталіївна 152.18 17.1
17 Шатога Максим Володимирович 150.65 17.8
18 Бугор Надія Миколаївна 150.55 18.2
19 Назаренко Антон Миколайович 150.23 17.8
20 Костишина Вікторія Андріївна 146.88 18.2
21 Гнап Тетяна Олександрівна 145.86 15.8
22 Покотило Олександра Вікторівна 140.15 17.1
23 Чегурко Максим Олександрович 137.96 16.3
24 Дерменжи Тетяна Василівна 135.15 16.7
25 Уранковська Олена Михайлівна 133.93 17.2
26 Крижановський Євгеній Дмитрович 129.95 111.1 16.3
27 Сандуленко Владислав Русланович 129.34 15.4
28 Панченко Максим Олександрович 128.83 15.7
29 Прокопенко Дмитро Сергійович 128.52 16.2
30 Мазурик Анна Олександрівна 127.91 16.9
31 Арабаджи Ірина 126.68 18.2
32 Булгар Денис Миколайович 125.26 103.6 16.8
33 Армаш Артем Олександрович 124.54 107 15.1
34 Шелепун Анастасія Олексіївна 124.24 16.2
35 Позняков Валентин Дмитрович 119.34 101.8 15.2
36 Драгункін Сергій Сергійович 117.50 99.7 15.5 +
37 Мішина Мирослава Сергіївна 15.50 0 15.2
38 Комарніцька Ярослава Олександрівна 193.93 18.7
39 Закацюра Маргарита Олександрівна 188.29 165.4 19.2
40 Іщенко Дмитро Миколайович 179.78 154.3 18.5
41 Багнюк Владислав Сергійович 176.56 151.9 17.8
42 Кулаксиз Анастасія Михайлівна 174.52 18.8
43 Коцар Ігор Олександрович 173.91 18.7
#
ПІБ
P
Σ
С
Т
А
О
П
М
Д
Умовні позначення:
#
Порядковий номер у рейтинговому списку
ПІБ
Прізвище, ім'я, по-батькові абітурієнта
P
Рекомендовано до зарахування Держ. замовлення Договір на навчання
Σ
Сума всіх балів
С
Бали сертифікатів ЗНО або екзаменів
Т
Бали за творчі екзамени
А
Середній бал атестата
О
Додаткові бали за диплом олімпіади або конкурсу МАН
П
Додаткові бали для випускника підготовчого відділення
М
Учасник міжнародної олімпіади
Д
Оригінали документів
© 2010-2015 onaft.edu.ua
Розробка належить andy.od.ua
Theme from vstup.info