Конкурс

Вступна кампанія 2019
Одеська національна академія харчових технологій

Перелік напрямків » 051 Бакалавр (Економіка підприємства) (Економіка підприємства) » Список абітурієнтів на денній формі навчання Бакалавр

Сторінку оновлено 23:18 16 Липня 2019 року.



#
ПІБ
P
Σ
С
Т
А
О
П
М
Д
1 Сазонов Костянтин Олександрович 194.82 18.8
2 Комарніцька Ярослава Олександрівна 194.55 168.3 18.7
3 Полтавцев Костянтин Валерійович 193.90 19.4
4 Мельник Дар`я Андріївна 189.92 19.1
5 Кисельов Даниїл Олегович 188.70 18.5
6 Закацюра Маргарита Олександрівна 187.58 164.7 19.2
7 Тарнавська Уляна Миколаївна 184.11 18.5
8 Миргород Анастасія Дмитрівна 181.97 17.9
9 Паску Вікторія Володимирівна 179.47 18.6
10 Мойсей Анастасія Володимирівна 179.05 18.7
11 Каразамфір Тетяна Іллівна 178.33 18.1
12 Сабондаренко Валерія Олегівна 177.99 18.5
13 Каір Анастасія Петрівна 177.17 18.3
14 Сєрікова Крістіна Андріївна 176.05 18.4
15 Георгієв Дем`ян Сергійович 175.00 150.6 17.6
16 Катаржук Анастасія Юріївна 173.33 19
17 Степаненко Дар`я Денисівна 173.23 17.7
18 Чернишов Микита Ігорович 171.77 150.9 17.5
19 Паскар Микита Дмитрович 169.52 17.7
20 Амінова Софія Аркадіївна 168.81 17.3
21 Вердієв Самір Полад ОГЛИ 167.18 18.1
22 Добронецька Ольга Вадимівна 166.36 17.3
23 Мазуренко Антоніна Вадимівна 164.02 17.4
24 Андрєєва Надія Русланівна 163.91 18.8
25 Волотко Олексій Володимирович 163.51 143.1 17.2
26 Толмач Діана Віталіївна 162.38 17.3
27 Нікорчук Дмитро Юрійович 161.87 141 18
28 Жирун Артем Іванович 161.78 18.1
29 Шмельов Кирило Олександрович 160.75 16.9
30 Комарніцька Руслана Олександрівна 159.91 18.1
31 Чолак Костянтин Васильович 159.43 138.9 17.4
32 Глєбов Олексій Володимирович 158.92 16.6
33 Зотов Данило Анатолійович 158.45 134.7 17.6
34 Іовчева Анжеліка Вікторівна 157.79 16.1
35 Мельник Юлія Андріївна 157.08 17.5
36 Сарєва Ольга Григорівна 155.86 17.8
37 Бикова Анна Олександрівна 155.24 16.9
38 Мамалига Ольга Максимівна 154.73 17
39 Алєксєєвець Аліна Олександрівна 154.43 18.5
40 Станєва Аліна Валеріївна 153.98 18.4
41 Цабевська Владислава Миколаївна 153.71 133.2 17.5
42 Узун Ксенія Віталіївна 153.71 18
43 Павліва Вікторія Анатоліївна 153.56 18.6
44 Ільчак Олена Олександрівна 153.56 129.6 18
45 Баско Ангеліна Андріївна 153.56 18
46 Цуранкова Антоніна Сергіївна 152.59 16.5
47 Манукян Мелсіда Мгерівна 151.48 17.2
48 Пухлякова Юлія Олегівна 150.14 18.2
49 Білокопитова Вікторія Вікторівна 149.94 17.4
50 Нгуєн Хіу Тоан 149.94 16.8
51 Кравець Катерина Олександрівна 149.33 16.2
52 Кербут Тетяна Валеріївна 148.00 127.5 17.6
53 Бондаренко Аліна Михайлівна 147.80 128.7 16.3
54 Нейкова Лілія Іванівна 147.63 17.1
55 Вазніна Марія Ігорівна 147.08 0
56 Сідлецька Олександра Ігорівна 146.88 17.1
57 Бєлий Олександр Юрійович 146.80 17.5
58 Ліпська Діана Юріївна 145.76 17.5
59 Сємков Максим Семенович 145.66 16.4
60 Бояровська Олександра Сергіївна 145.45 126.6 16.3
61 Яковлєва Євгенія Михайлівна 143.92 16.6
62 Барбицька Дар`я Павлівна 143.21 17.1
63 Покотило Олександра Вікторівна 142.29 17.1
64 Близнюк Володимир Сергійович 140.15 121.8 15.6
65 Горобець Анастасія Олександрівна 139.33 16.9
66 Юрій Кристина Володимирівна 139.31 17.2
67 Доброва Вікторія Миколаївна 132.13 16.3
68 Полоус Олександра Тарасівна 128.72 15.2
69 Пшеницький Олександр Олександрович 128.18 107.1 16.1
70 Арабаджи Ірина 125.97 105.3 18.2
71 Мазурик Анна Олександрівна 125.56 106.2 16.9
72 Сімон Олена Петрівна 123.52 104.1 17
73 Цибулько Дмитро Олександрович 120.79 15.9
#
ПІБ
P
Σ
С
Т
А
О
П
М
Д
Умовні позначення:
#
Порядковий номер у рейтинговому списку
ПІБ
Прізвище, ім'я, по-батькові абітурієнта
P
Рекомендовано до зарахування Держ. замовлення Договір на навчання
Σ
Сума всіх балів
С
Бали сертифікатів ЗНО або екзаменів
Т
Бали за творчі екзамени
А
Середній бал атестата
О
Додаткові бали за диплом олімпіади або конкурсу МАН
П
Додаткові бали для випускника підготовчого відділення
М
Учасник міжнародної олімпіади
Д
Оригінали документів
© 2010-2015 onaft.edu.ua
Розробка належить andy.od.ua
Theme from vstup.info