Конкурс

Вступна кампанія 2019
Одеська національна академія харчових технологій

Перелік напрямків » 181 Бакалавр (Технології хліба, кондитерських, макаронних виробів та харчоконцентратів) (Технології хліба, кондитерських, макаронних виробів та харчоконцентратів) » Список абітурієнтів на денній формі навчання Бакалавр

Сторінку оновлено 12:33 06 Серпня 2019 року.



#
ПІБ
P
Σ
С
Т
А
О
П
М
Д
1 Машіка Юлія Віталіївна + 178.27 18.4 +
2 Дзюбенко Ірина Олександрівна + 171.40 17.4 +
3 Ядлось Альона Вікторівна + 169.79 146.2 17 +
4 Богачик Анна Сергіївна + 161.73 18.2 +
5 Гуцало Катерина Анатоліївна + 158.66 17.3 +
6 Сушко Ірина Олегівна + 157.09 126.5 17.3 +
7 Чебаненко Оксана Юріївна + 153.88 126.5 18.5 +
8 Гриб Ірина Олександрівна + 152.83 129.9 17 +
9 Шинкарук Анастасія Ігорівна + 137.49 16.8 +
10 Голубкова Анна Сергіївна 184.10 151.99 18.5 10
11 Вовчанівська Анастасія Вікторівна 174.73 18.2
12 Негреско Анна Євгенівна 173.60 152 18.2
13 Дудко Вікторія Олександрівна 170.95 149.8 17.8
14 Гайдаржи Ганна Євгенівна 168.47 17.5
15 Сердюк Юлія Вікторівна 168.28 143.55 18.2
16 Котенкова Вікторія Олексіївна 164.42 143.2 18
17 Колісник Анастасія Анатоліївна 163.05 133.05 16.8 10
18 Маймур Тамара Геннадіївна 160.43 136.5 17.7
19 Луценко Вікторія Олександрівна 160.24 17.6
20 Вірова Олександра Максимівна 160.03 132.9 17.9
21 Гончаренко Олена Сергіївна 159.99 139.05 17.8
22 Булгару Світлана Олексіївна 159.27 138.05 18.1
23 Столбова Єлизавета Сергіївна 158.87 18.1
24 Козьміна Ганна Борисівна 158.41 17.8
25 Гавенко Вікторія Василівна 157.39 17
26 Коцюба Тетяна Володимирівна 156.06 16.7
27 Павловська Оксана Сергіївна 155.65 135 17.6
28 Спиридонова Дар`я Данилівна 152.80 132.1 17.7
29 Сіденко Анна Миколаївна 152.08 17.5
30 Халіман Софія Юріївна 149.99 17.8
31 Лавренчук Олександр Анатолійович 147.95 16.3
32 Кардаш Марина Олександрівна 147.59 17.3
33 Івасенко Анастасія Віталіївна 147.16 123.55 17.9 +
34 Газін Яна Іванівна 146.90 123.9 17.3
35 Самофалова Марина Русланівна 146.37 125.8 17.7
36 Грузнова Катерина Станіславівна 146.29 120.65 17.2 +
37 Гринь Анна Сергіївна 146.28 123.4 17.2
38 Дубровіна Тетяна Олександрівна 145.44 121.45 15.6
39 Щербина Аліна Володимирівна 144.48 124.85 16.8
40 Номировська Олена Геннадіївна 141.96 16.5
41 Штольц Юлія Сергіївна 141.39 122 13.9
42 Коваленко Анна Сергіївна 137.75 116.2 16.2
43 Лазоренко Олександра Олександрівна 137.59 16.1
44 Кравченко Катерина Едуардівна 137.57 15.6
45 Вітенко Оксана Віталіївна 134.64 115.3 16.7
46 Харишина Яна Ігорівна 132.70 16
47 Древаль Вікторія Анатоліївна 130.83 108.75 17
48 Білоус Вадим Сергійович 130.31 17.4
49 Трач Олександра Олегівна 129.74 107.7 17
50 Лукашина Дар`я Дмитрівна 126.51 15.9 +
51 Соломяна Анастасія Русланівна 124.28 103.55 15.9 +
52 Шаєсламов Сергій Сергійович 122.45 103.35 16.7 +
53 Снігур Максим Віталійович 120.37 100.5 15.2 +
54 Якобчак Дар`я Максимівна 120.05 101.7 16
55 Федоренко Владислав Олександрович 119.24 100.8 16.1
56 Глущенко Олександр Сергійович 116.38 99.1 15
57 Сівцова Катерина Юріївна 115.59 94.5 16.6
58 Данильчук Марія Сергіївна 115.43 96.95 14
#
ПІБ
P
Σ
С
Т
А
О
П
М
Д
Умовні позначення:
#
Порядковий номер у рейтинговому списку
ПІБ
Прізвище, ім'я, по-батькові абітурієнта
P
Рекомендовано до зарахування Держ. замовлення Договір на навчання
Σ
Сума всіх балів
С
Бали сертифікатів ЗНО або екзаменів
Т
Бали за творчі екзамени
А
Середній бал атестата
О
Додаткові бали за диплом олімпіади або конкурсу МАН
П
Додаткові бали для випускника підготовчого відділення
М
Учасник міжнародної олімпіади
Д
Оригінали документів
© 2010-2015 onaft.edu.ua
Розробка належить andy.od.ua
Theme from vstup.info